Must Have dneška: Barbie tenisky

Must Have dneška: Barbie tenisky

2. ledna 2019, Puma Suede Classic x BarbieNoDoll, kolekce Suede, uma, adidas, tenisky, sneakersky, limitovaná edice, Barbie, panenka Barbie

Sponzorované odkazy

Chcete do roku 2019 vykročit stylově? A co takhle zkusit Puma Suede Classic x BarbieNoDoll? PUMA představuje exkluzivní sneakersky s limitovanou edicí panenky Barbie!

Exkluzívní limitka inspirovaní edicí panenky Barbie, to je něco. Obsahuje vše – sport, módu a popovou kulturu. To vše je obsaženo v exkluzivním spojení značky PUMA a Barbie®. Panenka Barbie je uznávána jako pravá módní ikona po celém světě již od roku 1959, od Los Angeles až po Soul. Tento rok navíc panenka přidala do svého šatníku novou kolekci oslavující ženy ve streetwear módě.

Kolekce Suede

Značka Puma nezůstala pozadu a vytvořila k oslavě padesátého výročí kolekce Suede speciální obuv a doplňky inspirované právě ikonickou Barbie. Kolekce představuje exkluzivní balíček tenisek, který zahrnuje i samotnou panenku. Nejen skalní fanoušci panenky Barbie a značky Puma, ale i ostatní fanoušci milovníci limitek a budou jistě z nové boty nadšeni.

Puma Suede Classic x BarbieNoDoll

Teniska Puma Suede Classic x BarbieNoDoll se vyznačuje sportovními liniemi, růžovým logem a velkou mašli. Tyto detaily z extra sorty botky dělají téměř sběratelský předmět. Novinka je dostupná v malinově růžové nebo černé barvě ve speciálně navržené krabici.

Nové Puma Suede Classic x BarbieNoDoll tenisky jsou dostupné v České republice od poloviny prosince 2019. A to u prodejců Queens a Footshop v černé variantě bez panenky. A na Puma.com jsou pak k dispozici všechny produkty této kolekce.

Online obchod Queens.cz má v repertoáru růžové a černé varianty bez panenky Barbie. Tyto nízké dívčí a dámské tenisky od značky Puma s pojmenováním Suede Classic x BarbieNoDoll vyjdou v obojím provedení na 2 699 Kč.

Ovšem e-shop Queesn nabízí mnohem více od značka Puma – od bot, přes trika, kalhoty, tílka, bundy, čepic až po batohy a módní doplňky. Mrkněte na Queens.cz.

Jak vznikly dvě přední značky světa?

Již doslova historická pře mezi Adim a Rudim Dasslerovými vyústila nakonec ve vznik dvou předních sportovních značek, kterým nyní svět leží u nohou. Zatímco Adi Dassler položil základní stavební kámen značky adidass, jeho bratr Rudolf Dressler se vydal svým vlastním směrem s Pumou.

Značka Puma budovala svůj věhlas především na fotbalových hřištích. Postupně se vypracovala i k basketbalové obuvi. Na začátku 90. let přišla Puma s diskovým systémem, díky němuž bota perfektně přilne k noze. A v posledních letech se Puma vrhá do kolaborací se zvučnými jmény jako Rihanna a její kolekce Fenty x Puma nebo Alexander McQueen.

Zdroj foto: Puma

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii obuv, módní značky a návrháři, tenisky a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu