Jak na šik jaro a léto 2019? S Boss inspirativní dámskou a pánskou kolekcí!

Jak na šik jaro a léto 2019? S Boss inspirativní dámskou a pánskou kolekcí!

27. leden 2019,

Sponzorované odkazy

V této sezóně se BOSS dívá do Kalifornie, kde se inspiroval pobřežními městy a moderními domy s výhledem na Tichý oceán. Toto rozpoložení s překrytím pláží a metropolitního života, nám pro rok 2019 dává novou čerstvou kolekci jaro a léto 2019, celou založenou na uvolněném designu atmosféry inspirované volností, plážemi a surfováním.

Paleta barev je chladná a vzdušná. Měkká červenkavá a bledě modrá jsou vychází z barev sartorského vína a námořnictvem. K tomu je zde plno bílé jako příznaku blížícího se léta po jaru. Světlá hnědá, oranžová a sytě žlutá vnášejí do kolekce barevnou bohatost.

Střihy jsou čisté

Pro pánskou i dámskou módu platí, že rysy a střihy kousků Boss zůstávají elegantní a čisté. Přesto jsou uvolněné se změkčenými a lehkými strukturami a vzdušnými látkami. Obleky jsou vyrobeny z bavlny, zatímco pláště z lehkého nylonu a bundy mají nečekaně ostré textury, jako by byly vystaveny kapkám moře.

Lehké sukně a saténové šaty

Přesné záhyby se objevují na nádherně lehkých sukních, přičemž blůzy a šaty jsou z viskózy a saténu. Dokonce i pletené oblečení dostane letní design ve formě svetrů z téměř průhledné zmačkané pleteniny a látky s oříznutými siluetami.

Pruhy a šňůrky

Dalším novým kódem značky Boss jsou v kolekci pruhy a šňůrky. Kalhoty a halenky se zavazují stahovacími šňůrami, zatímco svrchní oděvy dokonale spojují sport a sartorialismus, protože jsou vyvedeny v neoprénové vlně a bundy s kapucí jsou šité na míru z lesklého nylonu.

Tvarované bundy jsou dopracovávány ručně, pásy z nylonu a kůže jsou řezány a ručně šity jako patchwork na svrchní oděv a šaty. Oblečení je vyvedeno s použitím neviditelného okrajového švu, a působí moderně a čistě.

Pánské looky jsou doplněny pogumovanými teniskami, zatímco sandály pro ženy příjemně lehké a využitelné jak ve městě, tak na pláži. A konečně tváře chrání široký okraj klobouků a barevných slunečních brýlí před silným kalifornským sluncem. To je pánská a dámská kolekce Boos pro jaro a léto 2019.

Zdroj foto: Boss

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii obuv, dámské oblečení a pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu