Boss Menswear: stylovka pro zimu

Boss Menswear: stylovka pro zimu

29. ledna 2019, BOSS, pánské oblečení, luxusní oblečení, značkové oblečení

Sponzorované odkazy

New York je nekonečnou studnicí inspirace pro mnohé umělce a značky. A krásou, scenérií, ikonami nebo sportovním duchem této betonové džungle se pro kolekci podzim/zima 2018/2019 nechala inspirovat i značka BOSS. Její nová řada v sobě propojuje kvalitní krejčovství, jímž BOSS proslul, a trend sportovního oblečení. Jak tento mix přetransformovala do pánského oblečení?

Sport v hlavní roli

Inspirace světem sportu je patrná z každého kousku. Nové looky nám představují oversize topy vedle krátce střižených triček, zúžené kalhoty s atletickým vzhledem, nechybí objemné bundy nebo prošívané kalhoty z velmi jemné kůže či kašmíru. Značka si však stále zachovává elegantní cítění a vznikají tak zajímavé a kontrastní kombinace. V kolekci zároveň nezapomíná ani na kvalitní řemeslnou práci, jíž se vyznačuje, a jednotlivým kouskům tak nechybí punc výjimečnosti díky propracovaným výšivkám, logům značky nebo iniciálům HUGO BOSS. A to platí i pro doplňky – na oversize čepicích jsou ručně vyšívané baseballové grafiky.

Barvy ve jménu klasiky

Zatímco spojení luxusu a sportu působí netradičně a originálně, barevné ladění kolekce BOSS pro novou sezónu se už nese na klasičtější vlně. Barevná paleta obsahuje tóny šedé, modré, hnědé, bělavé či námořnické okořeněné odstíny koňaku a rozzářené žlutými akcenty pro podtržení sportovního ladění. Tlumené a zimní barvy se pak vyjímají i na ikonickém prvku značky – dvouřadném zapínání, které se objevuje na kašmírovém kabátu nebo i bundách, které svým designem působí naopak techničtěji. Lesk nylonových oděvů ve žluté a bílé pak dodává pocit energie i formálnějším kouskům.

Perfektní díky doplňkům

K doladění outfitů k dokonalosti značka BOSS využívá i zajímavé doplňky nesoucí se v duchu celé kolekce. Najdeme zde tak kožené boty, ale i mokasíny s kontrastní, robustní podrážkou nebo batohy zpracované z kůže.

Foto: BOSS

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu