Zpátky do formy: stylově a šik

Zpátky do formy: stylově a šik

31. ledna 2019, KiK, sportovní oblečení, funkční oblečení, sport, sportovní náčiní

Sponzorované odkazy

Od Vánoc už sice nějaký ten týden uplynul, ale vám se ještě stále nepodařilo dostat své tělo zpátky do formy? Nevadí! Poradíme vám, jak se co nejrychleji a nejúčinněji zbavit všech pozůstatků po cukroví, bramborovém salátu a dalších kalorických bomb. Základem je najít tu správnou motivaci – možná se chcete více líbit sama sobě či partnerovi, možná toužíte udělat víc pro své zdraví a nebo byste ráda oblékla ty upnuté šaty, které vám tak dlouho visí ve skříni bez povšimnutí. Kromě toho vám však chuť na cvičení dokáže navodit i nové sportovní oblečení – třeba to od KiK.

Pohodlí na prvním místě

Při výběru sportovního oblečení neklaďte důraz jen na jeho design, ale zaměřte se především na funkčnost a komfort, který nabízí. Oblečení se snažte co nejvíce přizpůsobit sportovní aktivitě, jíž se chcete věnovat. Jiný outfit se hodí do posilovny, jiný na venkovní běhání. Důležité je to především při výběru sportovní podprsenky – od zvoleného sportu by se totiž měla odvíjet i opora, kterou poskytuje. Designovou stránku věci však samozřejmě také nelze úplně přehlížet, protože abyste se v oblečení cítila dobře, musí se vám i líbit. Při šíři současné nabídky však není problém líbivý vzhled, praktičnost a zároveň příjemnou cenu skloubit.

Základní vybavení

Pokud se chcete dostávat do kondice alespoň ze začátku doma, nemine vás nákup základních pomůcek. Mezi ty osvědčené patří bezesporu činky. Pro začátek se hodí lehčí varianty. V KiKu však seženete i další užitečné věci, s nimiž vás cvičení bude bavit ještě více – expandéry na protažení a zahřátí, švihadla, balanční podložky, sportovní karimatky, tašky či další vybavení.

Cvičení s dětmi

Ať už jste si naplánovali sportovní aktivitu s dětmi, nebo se cvičení věnují ony samy, jistě oceníte i sportovní kolekci pro nejmenší. Nechybí zde dívčí legíny v moderním vzhledu ladícím se sportovními mikinami a triky, chlapce zase potěší řada tepláků a triček z příjemného materiálu, které budou bavit i svým designem. Tak hurá na hřiště!

Foto: KiK

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu