Cartier ve znamení kulaté a černé

Cartier ve znamení kulaté a černé

4. února 2019, Cartier, hodinky, šperky, luxusní šperky

Sponzorované odkazy

Všichni fanoušci luxusního zboží zbystřete! Pokud jste pod stromečkem nenašli vytoužené hodinky, nebo si už vybíráte dárek ke dni Svatého Valentýna, pak si nenechte ujít nejnovější počin z dílny francouzské značky Cartier. Ta se totiž rozhodla rozšířit oblíbenou kolekci hodinek Ballon Blanc a dala nový kabát ikonickému designu hodinek Ballon Bleu. A výsledek splní i očekávání těch nejnáročnějších!

Ozdobte zápěstí s Cartier

Cartier se během dlouhých let své existence stal skutečným synonymem luxusu a mistrné zručnosti při zpracování i navrhování nových modelů. Nejnovější dílo značky, hodinky Ballon Blanc, to vše jen potvrzují. Představují elegantní obměnu oblíbeného designu hodinek Ballon Bleu. Už na první pohled přitáhnou pozornost číselníkem s texturou slunečních paprsků a ručičkou ve tvaru mečů. Nedoprovází je však typická korunka s modrým kabošonem, ale něco skutečně jedinečného – solitérní diamant, který na hodinkách hledejte v křivce na pozici čtvrté hodiny.

Kam s hodinkami vyrazit?

Vhodně zvolený šperk v podobě hodinek dokáže povznést každý outfit. Vysoce ženský model Ballon Blanc dodává ženskému zápěstí dokonale elegantní vzhled a zazáříte s ním na každé pracovní schůzce, důležité večeři i návštěvě divadla. Vedle toho jsou však hodinky i vhodným doplňkem k večerní róbě a oslnit s nimi tak můžete na plesech a podobných příležitostech. Skvěle dokáží vyniknout samostatně, ale samozřejmě je můžete spárovat i s dalšími šperky. Podle příležitosti či osobního vkusu si můžete vybrat ze dvou velikostí – 26 mm a větší varianty 30 mm. Rozhodovat se však můžete i mezi dvěma barevnými variantami – světlou a tmavou, a jen na vás záleží to, zda okolí ciferníku budou zdobit diamanty či nikoliv. Velký dojem však udělá i samotné pouzdro v barvě růžového zlata.

Foto: Cartier

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu