Reebok a Victoria Beckham pro jaro: Výkonnost na jedničku

Reebok a Victoria Beckham pro jaro: Výkonnost na jedničku

18. únor 2019, Reebok, Victoria Beckham, kolekce jaro 2019,

Sponzorované odkazy

Sportovní a lifestylová značka Reebok tento týden uvedla první kolekci, která vznikla z klíčové spolupráce s módní ikonou jménem Victoria Beckham. Kolekce Reebok x Victoria Beckham pro jaro 2019 ztělesňuje základní principy této inovativní spolupráce a vychází ze společného cíle – vytvořit svěží typ prvotřídního sportovního oblečení podtržený jednoduchým, moderním vzhledem.

Tato stylizovaná kolekce přichází s řadou funkčních oděvů, některých v unisexovém provedení, navržených tak, aby uživatele plynule doprovázely z tělocvičny do každodenního života a zase zpátky.

Inspirace LA a Londýnem

Přímou inspirací při tvorbě byly zkušenosti Victorie Beckham ze života v Los Angeles a Londýně. Kolekce tak v sobě spojuje uvolněnou kalifornskou atmosféru s uhlazeným britským krejčovským řemeslem. Výsledkem je sada kousků nezbytných pro výkon i vhodných do městských ulic, která odráží současný životní styl.

Jarní kolekce pro rok 2019 se nese v duchu osobité, čisté estetiky s nenápadným logem, které oslavuje toto partnerství ve třech podobách: logo Reebok, integrované vektorové logo VB a opakující se vektorové logo VB. Modely využívají prvotřídní materiály a technologie a ozvláštňuje je barevná paleta, v níž se mísí sezónní odstíny barvy velbloudí srsti, stříbrné a šedé s klíčovými barvami, jež charakterizují tuto spolupráci – oranžová v tónech západu slunce, černá a bílá.

K procesu navrhování této kolekce Victoria Beckham říká: „Hlavní myšlenkou této kolekce je zkombinovat uvolněnost streetové módy s technickými vlastnostmi sportovních oděvů při zachování minimalistické estetiky mé značky – a zahrnout do kolekce i unisexové modely, což pro mě při jejím navrhování hrálo klíčovou roli. Každý kus je navržen tak, aby byl flexibilní, přizpůsobivý a umožňoval optimální sportovní výkon. Na druhou stranu bylo důležité vytvořit i něco stylového, co bez problémů zapadne do jakéhokoli šatníku. Tyhle modely vás doprovodí z tělocvičny do kanceláře i s odbočkou do školy.“

K nošení a užívání nové kolekce Victoria Beckham dodává: „Chtěla jsem kolekci, která udrží krok s nabitým programem, jako je ten můj. Tyto modely mají funkční vlastnosti, které potřebuji v tělocvičně, ale jsou dostatečně jednoduché a přizpůsobivé pro můj životní styl. Každý funkční kousek jsem osobně otestovala při cvičení.“

Karen Reuther, viceprezidentka kreativního oddělení společnosti Reebok, říká: „Tato kolekce s odvahou ukazuje Victoriinu vizi, která je silná a sebevědomá a zároveň přináší i moderní a inkluzivní perspektivu. Victoria Beckham a společnost Reebok nasazují laťku na poli střihu, látek, siluety a konečné úpravy skutečně vysoko a kolekce posouvá definici sportovního oblečení na novou úroveň. Victoriin promyšlený přístup k navrhování se odráží v každém detailu.“

Vizuální směr kampaně na propagaci kolekce, za nímž stojí fotograf Mario Sorrenti a stylista Alastair McKimm, vychází z tvůrčí vize, již Victoria Beckham pro kolekci zvolila a která kombinuje uvolněnost prvotřídního streetového oblečení s technickou emocí, to vše zabalené do jednoduchosti, která je pro estetiku Victorie Beckham tak charakteristická.

Kolekce Reebok x Victoria Beckham pro jaro 2019 bude snadno dostupná na stránce Reebok.com/Vic­toriaBeckham či u dalších vybraných prodejců po celém světě.

Zdroj foto: Reebok

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, spodní prádlo a značky a značkové oblečení.

Nejnovější články

Na miminkovské notě

Na miminkovské notě

17. červenec 2019

Nike inovativní novinky

Nike inovativní novinky

11. červenec 2019

Dámské novinky s.Oliver

Dámské novinky s.Oliver

9. červenec 2019

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu