Lokální móda na Fashion Stars Night

Lokální móda na Fashion Stars Night

7. březen 2019, Fashion Stars Night, Fashion Arena Prague Outlet, módní přehlídka, návrháři a značky

Sponzorované odkazy

V pátek 8. března 2019 se bude konat v prostoru Pražské křižovatky 14. ročník projektu Fashion Stars Night. Večer zasvěcený české a slovenské módě a kvalitnímu designu nabídne hned čtveřici talentovaných tvůrců a jejich jedinečné kolekce.

Unikátní projekt Fashion Stars Night podporuje české a slovenské módní designéry a značky. Během jednoho inspirativního večera prezentuje vybrané tváře, které mají designérský a obchodní potenciál zahýbat lokální i mezinárodní scénou. „Cílem Fashion Stars Night je představit dynamické a kreativní tváře a propojit je s lidmi, kteří se o lokální módu zajímají. Chceme být důležitým mostem mezi oběma světy – designéry a reálnými zákazníky, bez nichž se úspěšný byznys zkrátka budovat nedá,“ vysvětluje Janina Šlemínová, CEO agentury Stars Events, která je autorkou celého projektu.

Partnerem večera se již po čtvrté stane jedno z největších outletových center v ČR Fashion Arena Prague Outlet. „Spolupráci jsme letos opět s nadšením přijali. Rádi podporujeme českou či slovenskou prémiovou módu, která vyniká tím nejvyšším řemeslným zpracováním, originálním designem a jedinečným rukopisem. Z vlastní zkušenosti víme, jak náročná disciplína je najít věrného a spokojeného zákazníka,“ uvádí Lenka Čapková, ředitelka Fashion Arena Prague Outlet.

Přehlídka Fashion Stars Night (dříve známá jako Shooting Fashion Stars) existuje od roku 2003. Během této doby už diváci mohli obdivovat přes 50 ojedinělých kolekcí. Letos přibudou další. Konkrétně to bude tvorba čtyř designérů – Kataríny Filan Halásové, Lenky Mulabegovič, Lenky Štěpánkové a Richarda Rozbory.

Katarína Filan Holásková

Katarína Filan Holásková

Katarína Filan Halásová se značkou MUSA

Svůj designérský talent během módní show ukáže Slovenka Katarína Filan Halásková, která tvoří pod značkou MUSA. Rafinované střihy, kvalitní materiály, smysl pro detail a nadčasovost. To jsou hlavní charakteristické atributy, které se linou jejími kolekcemi. Oděvy vznikají v omezených sériích v bratislavském ateliéru a pyšní se precizní ruční výrobou. Oceňovaný je také autorský design oslovující jak slovenskou, tak i mezinárodní klientelu. Na Fashion Stars Night si Katarína přichystala průřez tvorbou doplněnou o aktuální kolekci jaro/léto 2019.

Lenka Mulabegovič

Lenka Mulabegovič

Lenka Mulabegovič a značka Mi fashion label

Druhou designérkou večera se stane Lenka Mulabegovič, kterou můžete znát pod značkou Mi fashion label. Ta existuje již 5 let. Od začátku staví na malosériové produkci, prolínání prvků vysoké krejčoviny a experimentálního přístupu zpracování. Lenka se ve své tvorbě snaží hledat nové krejčovské principy a detaily, propojovat klasické a sportovní prvky. Na první pohled jsou kolekce řešeny silně graficky, kontrastují v barvách i tvarosloví. Značka se inspiruje uměním, grafikou, umělci, architekturou, globálním street stylem a sportem. Výroba limitovaných kolekcí dbá na ekologii, etiku a recyklaci. Aktuálně je k vidění nová kolekce „NEO POP“, jež září barvami a pracuje s oboustranným materiálem.

Lenka Štěpánková

Lenka Štěpánková

Lenka Štěpánková a její značka „jsem“

Fashion Stars Night obohatí i značka „jsem“, kterou v roce 2012 založila designérka Lenka Štěpánková. „jsem“ kolekce se nesou ve znamení ženskosti, originality a elegance se zakódovanou jednoduchostí, která vzniká díky sofistikovaným detailům. Lenka pracuje pouze s kvalitními materiály jako hedvábí, bavlna, kůže a zakládá si na jejich dokonalém zpracování. Značka „jsem“ je originální, stejně jako jakákoliv ženská osobnost. Snaží se vyzdvihnout ženskou podstatu, respektuje ji a nemění.

Richard Rozbora, foto: Richard Rozbora

Richard Rozbora, foto: Richard Rozbora

Richard Rozbora s módou značky Rozbora Couture

Zástupcem mužského pohlaví se během přehlídky stane designer Richard Rozbora, úspěšný a mezinárodně uznávaný profesionál v módním byznyse. Móda značky ROZBORA COUTURE je exkluzivní, jemně smyslná, sexy, originální, velmi ženská a nezávislá. Richard v kolekcích používá kvalitní materiály a vytváří inovativní originální úplety ze 100% merino vlny. V tvorbě preferuje přirozenou krásu, kultivovanost, nenápadný luxus a komfort v jedinečném provedení. Za svou práci už obdržel několik mezinárodních ocenění, aktuální poctou je členství v britské Královské společnosti umění – RSA.

Více o Fashion Stars Night na Fashionstarsnig­ht.com.

Zdroj foto: fashionstarsnig­ht.com, Richard Rozbora

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, módní značky a návrháři a ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu