Baťa exkluzivně s kolekcí tenisek Coca Cola

Baťa exkluzivně s kolekcí tenisek Coca Cola

15. březen 2019, Baťa, značka Baťa, Coca Cola, tenisky, kolekce tenisek, tenisky Coca Cola

Sponzorované odkazy

Značka Baťa oživila své legendární modely tenisek Baťa Tennis a Baťa Hotshot a pod spojením Baťa Heritage vytvořila exkluzivní červenobílou edici hravých tenisek Coca-Cola.

Nový kabát dostaly legendární modely tenisek z retro kolekcí Baťa Tennis a Baťa Hotshot pod značkou Baťa Heritage. Re-design těchto modelů vznikl na základě inspirace značkou Coca-Cola, které jsou doplněny řadou motivů a slovních spojení využívajících červenou a bílou barvu, která neodmyslitelně patří nejen ke značce Baťa, ale právě i ke Coca-Cola. Na teniskách nechybí ani světoznámé logo výrobce sladkého nápoje. Unikátní design bot je navíc doplněn o detaily v podobě barevných tkaniček či kontrastního lemování.

Na první pohled zcela odlišné společnosti toho mají mnoho společného. Kromě začátků v podobě malého rodinného podnikání, sdílí například i hodnoty jako jsou autenticita, sounáležitost s komunitou a důvěra. Nejviditelnějším společným rysem jsou pak červená a bílá jako charakteristické firemní barvy.

Právě s barvami si vyhrála i tato nová kolekce. Logo Coca-Coly a plátěný svršek v bílé nebo červené variantě se objevuje na teniskách z řady Bata Tennis, které se vyrábí už od roku 1936 a stále patří mezi nejprodávanější model po celém světě u značky Baťa.

Baťa Heritage

Ke 120. výročí založení celosvětové obuvnické legendy značka Baťa byla založena sbírka Baťa Heritage, která oživuje ikonické archivní modely oblíbené po celém světě. K nejbohatšímu dědictví Baťa Heritage patří legendární modely jako jsou Bata Tennis nebo Bata Hotshot, který nosil i zpěvák skupiny Nirvana Kurt Cobain.

Ikonická kolekce obsahuje řadu zábavných a grafických prvků a objeví se na pultech obchodů značky Baťa ode dneška 15. března 2019.

Zdroj foto: Baťa

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii tenisky a značky a značkové oblečení.

Nejnovější články

Na miminkovské notě

Na miminkovské notě

17. červenec 2019

Nike inovativní novinky

Nike inovativní novinky

11. červenec 2019

Dámské novinky s.Oliver

Dámské novinky s.Oliver

9. červenec 2019

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu