Baldinini: Italská obuv, kterou nosí svět

Baldinini: Italská obuv, kterou nosí svět

16. duben 2019, Baldinini, obuv, luxusní obuv, dámská obuv, pánská obuv

Sponzorované odkazy

Baldinini je luxusní značka italské obuvi. A přestože je na trhu hodně dlouho, stále je v kurzu a stále stejně precizní, kvalitní a originální.

Baldinini je zde od roku 1910, kdy rodina založila v San Mauro Pascoli obuvnickou firmu a začala vyrábět exkluzívní obuv na zakázku, a to výhradně ručně. Gimmi Baldinini je představitelem již třetí generace rodiny těchto obuvníků.

Řemeslný um a preciznost zpracování

Dnes jsou tyto ruční řemeslné dovednosti stále stejně důležité jako kdykoli předtím a jsou propojeny mnoha početnými tvůrčími zkušenostmi, jež byly mnohdy inspirovány světovou kulturou.

O sto let později

V současnosti, tedy o sto let později a s miliony párů bot pod pásem, má společnost Baldinini více než stovku vlajkových obchodů po celém světě v těch nejzajímavějších módních městech.

Výrobní proces aktuálně zaměstnává přes 250 vysoce kvalifikovaných pracovníků. Značka Baldinini patří mezi nejuznávanější módní značky obuvi na světě, kterou sledují i největší módní ikony. Baldinini přitahuje pozornost celého světa.

Dvacet let na českém trhu

Společnost Baldinini CZ, působí na českém trhu již 20 let. Kdo se rád nechá hýčkat a uvědomuje si, že boty jsou naší vizitkou, může v Baldinini buticích maximálně uspokojit touhu po botách, které se nosí po celém světě.

Boty Baldinini se již dávno staly symbolem. Pro někoho luxus, ale pro všechny jsou především symbol pohodlí a elegance. Špičkový design, nevšední materiály a šikovnost italských ševců je předávaná z otce na syna celých sto let. Tomu se říká tradice!

Není to jen o botách

Ale abychom výrobkům a produktům Baldinini nekřivdili – není to jen o botách. Jsou tu již také módní doplňky, které značka nabízí. A tak v buticích najdete i kabelky, pánské aktovky, pásky a dětskou obuv, šperky, brýle, ale i kosmetiku. Více informací hledejte na Baldinini.cz.

Zdroj foto: Baldinini

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii obuv a značky a značkové oblečení.

Nejnovější články

Na miminkovské notě

Na miminkovské notě

17. červenec 2019

Nike inovativní novinky

Nike inovativní novinky

11. červenec 2019

Dámské novinky s.Oliver

Dámské novinky s.Oliver

9. červenec 2019

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu