Baldinini: Italská obuv, kterou nosí svět

Baldinini: Italská obuv, kterou nosí svět

16. duben 2019, Baldinini, obuv, luxusní obuv, dámská obuv, pánská obuv

Sponzorované odkazy

Baldinini je luxusní značka italské obuvi. A přestože je na trhu hodně dlouho, stále je v kurzu a stále stejně precizní, kvalitní a originální.

Baldinini je zde od roku 1910, kdy rodina založila v San Mauro Pascoli obuvnickou firmu a začala vyrábět exkluzívní obuv na zakázku, a to výhradně ručně. Gimmi Baldinini je představitelem již třetí generace rodiny těchto obuvníků.

Řemeslný um a preciznost zpracování

Dnes jsou tyto ruční řemeslné dovednosti stále stejně důležité jako kdykoli předtím a jsou propojeny mnoha početnými tvůrčími zkušenostmi, jež byly mnohdy inspirovány světovou kulturou.

O sto let později

V současnosti, tedy o sto let později a s miliony párů bot pod pásem, má společnost Baldinini více než stovku vlajkových obchodů po celém světě v těch nejzajímavějších módních městech.

Výrobní proces aktuálně zaměstnává přes 250 vysoce kvalifikovaných pracovníků. Značka Baldinini patří mezi nejuznávanější módní značky obuvi na světě, kterou sledují i největší módní ikony. Baldinini přitahuje pozornost celého světa.

Dvacet let na českém trhu

Společnost Baldinini CZ, působí na českém trhu již 20 let. Kdo se rád nechá hýčkat a uvědomuje si, že boty jsou naší vizitkou, může v Baldinini buticích maximálně uspokojit touhu po botách, které se nosí po celém světě.

Boty Baldinini se již dávno staly symbolem. Pro někoho luxus, ale pro všechny jsou především symbol pohodlí a elegance. Špičkový design, nevšední materiály a šikovnost italských ševců je předávaná z otce na syna celých sto let. Tomu se říká tradice!

Není to jen o botách

Ale abychom výrobkům a produktům Baldinini nekřivdili – není to jen o botách. Jsou tu již také módní doplňky, které značka nabízí. A tak v buticích najdete i kabelky, pánské aktovky, pásky a dětskou obuv, šperky, brýle, ale i kosmetiku. Více informací hledejte na Baldinini.cz.

Zdroj foto: Baldinini

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii obuv a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu