Novinky značky s.Oliver Fashion Men na jaro 2019

Novinky značky s.Oliver Fashion Men na jaro 2019

24. dubna 2019, Novinky, pánksé oblečení, páksá móda, značky s.Oliver, Fashion Men jaro 2019

Sponzorované odkazy

Německá značka s.Oliver si připravila letos pro muže exkluzivní kousky v nových jarních kolekcích 2019. Pro měsíce březen, duben a květen 2019 jsou to prima barevné kousky plné jarního elánu a pohody.

Pánské Must have je tu!

Značka s.Oliver mužům přináší stylové kousky, které lze skvěle variabilně kombinovat. Pánové si tak mohou vytvořit mnohý outfit, který bude neopakovatelný a stylově pohodlný.

This is my jungle

Kolekce s.Oliver čítá mnohé šik casual kousky, mezi nimiž vévodí barevné džíny a trička, výrazně jdou vidět také motivy džungle a safari. Look lze jednoduše i vtipně a neotřele propojovat a nakombinovat si tak vždy něco dle aktuální nálady. Pánové tak získají vždy autentický a svůj originální look.

American Streetwear

Kolekce Q/S designed by Men se pak zaměřuje na denimové kalhoty v destroy a sepraných verzích. Různé styly džínů doplňují skvěle cool trika, mikiny, košile a tílka s ležérními svetry a dohromady tvoří pohodové casual outfity vhodné kamkoliv, ale především do divočiny města.

Pánská nabídka na jaro 2019 nezapře jakousi pohodovost a inklinaci k neformálnosti a casual stylu i střihu, jak je pro tuto značku příznačné a charakteristické.

s.Oliver

Značka patří dnes ke světově známým výrobcům oblečení, který má za sebou dlouhou historii. Byla založena v roce 1969 Berndem Frierem v bavorském Rottendorfu. Stále především rodinná firma se zaměřuje na výrobu dámské a pánské módy, ale i oblečení pro děti, nebo módních doplňků. K tomu byly časem přidány i parfémy a brýle.

Název s.Oliver byl inspirován románem Oliver Twist od Charlese Dickense. Nejprve si rodinná firma otevřela malý butik, ale dnes už je značka známá po celém světě. Dvě stovky prodejen značky s.Oliver najdete dnes aktuálně v Beneluxu, na Slovensku, v Česku, Švýcarsku, Polsku, Rakousku, Španělsku. Chorvatsku a Řecku, nebo v Itálii a také v Kanadě.

Jejich výrobní kapacity jsou rozesety v mnoha zemích – nejen v Evropě, ale i v Číně, Turecku, Indii, nebo Hongkongu.

Zdroj foto: s.Oliver

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii pánské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu