Cesta Bena Cristovaa s Pumou

Cesta Bena Cristovaa s Pumou

25. květen 2019, Puma, Ben Cristovao, kolekce Puma, značka Puma

Sponzorované odkazy

Hudební videoklip k Benovu novému singlu Aleiaio (čteno Ale já jo) je tady! Video inspirované značkou Puma vás zavede do slunného Ria de Janeira.

Málokdo ví, že Ben se nevěnuje jen umělecké kariéře, ale je i držitelem modrého pásu v brazilském sportu jiu-jitsu. Tento bojový sport je i hlavním tématem celého klipu.

Cesta

Video inspirované hodnotami značky Puma sleduje Benovu cestu do slunného Ria de Janeira, kde se setkává s uznávaným mistrem jiu-jitsu Antonio Alvesem. Ben pod jeho vedením zdokonaluje během různých netradičních výzev své umění jiu-jitsu.

Karate Kid

Celý příběh trochu připomíná dnes již kultovní film Karate Kid. Ben se chce, stejně jako hlavní hrdina ve filmu, dostat na vrchol a získat uznání mistra. Skládá úkoly a plní výzvy, během kterých zjišťuje, že sport není jen o tvrdé dřině a snaze posouvat se dál, ale i o zábavě a čisté radosti z pohybu. A to přesně odpovídá i hodnotám značky Puma.

Známí a profláklí

Za novým singlem stojí celá řada známých jmen. Hudební část videoklipu, jehož umělecký koncept připravila agentura High&, zajistil Benův dlouholetý kamarád kanadský producent Osama Verse-Atile Hussain. Text písně napsal samotný Ben. Video má na svědomí režisér Piotr Matejkowski a produkci zajistila společnost OTO films.

Nejen hudba, ale i fotky

Další fáze úspěšné spolupráce Bena a značky Puma přináší nejen hudební videoklip k singlu Aleiaio, ale i sérii fotografií od polského fotografa Karola Grygoruka, na kterých Ben obléká produkty z aktuální kolekce Puma.

Sledujte

  • Pro více inspirace a radosti ze sportu sledujte @PUMA Facebook a IG @BennyCristo.
  • Na klip se můžete podívat zde

Značka Puma

Puma je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Za více než 70 let existence se Pumě povedlo vytvořit tradici výroby a designu rychlých výrobků pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. Nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport.

Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu ale i celý módní svět. Skupina Puma vlastní značky PUMA, Cobra Golf, Dobotex, přičemž dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 13 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu.

Zdroj foto: pro Puma Karol Grygoruk

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii pánské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu