Společnost Baldinini CZ: již dvacátý rok u nás!

Společnost Baldinini CZ: již dvacátý rok u nás!

23. května 2019, Badninini, 20 let v česku, módní doplňky, peněženky, kabelky, boty, lodičky, kotníkové boty, kozačky, sandále

Sponzorované odkazy

Boty Baldinini se již dávno staly symbolem. Pro někoho luxusu, ale pro všechny symbolem pohodlí a elegance. Špičkový design, nevšední materiály a šikovnost italských ševců předávaná z otce na syna celých sto let – tomu se říká tradice! A společnost Baldinini CZ nyní slaví na českém trhu jubilejní dvacátý rok!

Když je řeč o luxusní nebo prémiové italské módě, nesmí být opomenuta značka Baldinini. Od počátku se pod touto značkou vyrábí boty, a to výhradně ručně šité. Svou tradici si Baldinini nese hrdě už přes sto let, a i dnes kvalitu ručního řemesla řadí mezi svoje přednosti. Výběr kvalitní kůže, vytvoření stylového designu a tradiční ruční práce, to jsou hlavní pilíře, na kterých si značka zakládá. Díky tomu pod rukami návrhářů vznikají luxusní kousky, které jsou uznávány na předních módních trzích.

Gimmi Baldinini, majitel značky Baldinini o rodinné značce říká: „Tradiční ruční práce naší firmy se umí proměnit v autentickou značku: to je výsledek dosažený díky snaze špičkových mistrů, jejich a mnoha dalších šikovných rukou. Historie Baldinini je zároveň historií tvrdohlavých lidí, lidí ze San Mauro Pascoli. Dovedli své řemeslné dovednosti na úroveň umění, zaměřili na dokonalost formy svého řemesla i ruční práce, a jako kořeny budoucí činnosti charakterizované dovednostmi a talentem, technickými znalostmi a zkušenostmi, které předávají z otce na syna. Toto cenné dědictví formované časem se stalo základem mistrovství italské obuvnické tradice“.

Trocha historie nikoho nazabije

Nahlédneme-li do historie tak se psal se rok 1910, kdy rodina, které je Gimmi Baldinini již třetí generací, podnikla své první kroky v obuvnictví a začala tak vyrábět obuv na zakázku výhradně ručně. Nyní o 100 let později a s vyrobenými miliony párů bot, má společnost BALDININI více než 100 vlajkových obchodů po celém světě. Výrobní proces zaměstnává více než 250 vysoce kvalifikovaných pracovníků ve více než 100 buticích po celém světě, například v USA jsou butiky Baldinini na Floridě, New Jersey nebo New Yorku, dále v Paříži, Moskvě, Pekingu, Hong Kongu a na středním východě. Značka Baldinini přitahuje pozornost celého světa, patří mezi nejuznávanější módní značky na světě, kterou sledují i největší módní ikony.

Baldinini 20 let na českém trhu

Společnost Baldinini CZ, působí na českém trhu již 20 let. Kdo se rád nechá hýčkat a uvědomuje si, že boty jsou naší vizitkou, může v BALDININI buticích uspokojit touhu po botách, které nosí svět. Baldinini nejsou však jen boty, jsou to také kabelky, batohy, bundy, pánské tašky, pásky nebo cestovní kufry či parfémy. A komu je tato móda určena? Ženám, které chtějí nechat vyniknout svou ženskou energii, šarm, styl a mají rádi rafinovanost.

Ale také mužům, kteří si potrpí na kvalitu zpracování, elegantní linie a komfort. Za značkou Baldinini CZ stojí majitelka Milena Maksimovič, velmi inspirativní dáma.

O přízni a zájem o tuto značku jsme se mohli přesvědčit 16. května, kdy se v butiku za přítomnosti desítek známých českých osobností, vážených hostů a médií konal večírek na oslavu tohoto krásného jubilea.

„Před 20 lety jsem otevřela první butik Baldinini v Havířské ulici, málokdo ji tu znal. Byla to dobrá doba pro začátek, ale také trnitá. Jsem pyšná, že jsme vše zvládli, a že se nám již 20 let daří dělat zákazníky spokojenými, když si u nás zakoupí nejen boty, ale i kabelku, peněženku, bundu, brýle. Značka Baldinini pro mě osobně je symbolem prémiových produktů a preciznosti, který udává trendy v módním světě.“, říká Milana Maksimovič, majitelka obchodů Baldinini CZ.

Nová kolekce jaro/léto 2019

Jako královna letních rytmů a intenzivního, oslňujícího stylu, taková je kolekce Baldinini jaro / léto 2019 s bohatou paletou barev, které charakterizují karibskou náladu. Přesně tak, se budete cítit v nové kolekci Baldinini. Letošnímu létu vládnou barvy a odstíny růžové, fuchsiové, tyrkysově zelené či stále více oblíbená barva hořčice. Styl sedmdesátých, osmdesátých let a indického léto je hitem nadcházející sezóny.

Zdobení je stále trendy, a tak i v nové kolekci Baldinini uvidíte podpatky a jiné části obuvi zdobené kameny. Výrazné a dominantní nápisy a lesklé prvky a se prolínají sportovním stylem v kolekci Baldinini, který si drží opět styl 80. let. Baldinini styl se vždy zaměřuje na ženskost. Můžete si tak užívat nádherné kontrastní tvary.

Zdroj foto: Baldinini

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii kabelky, kozačky, letní boty, lodičky, luxusní kabelky, módní kabelky, šperky a hodinky a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu