Přivítejte pěkné počasí v nových šatech!

Přivítejte pěkné počasí v nových šatech!

2. červen 2019,

Sponzorované odkazy

Léto a šaty spolu tvoří dokonalé kombo, kterého se většina z nás nestihne během těch několika měsíců nabažit. Začněte si proto tuto nerozlučnou dvojici užívat už nyní a pozdravte přicházející teplé dny v nových trendy šatech! A pokud prahnete po něčem, co bude skutečně extra, zabruslete na obhlídku obchodu Nila, kde seženete krásné, a navíc udržitelné kousky od značek z celého světa, které mají navíc svůj příběh.

Ponořte se do vzorů

Zatímco zimní šatník často ladíme do tmavých a jednolitých tónů, jaro a léto dávají prostor k výraznějším kreacím. Nebojte se proto vyzkoušet letos výrazné barvy a pestré vzory! Studnicí inspirace vám může být například značka Zen Ethic, která nabízí bavlněné šaty v lichotivých ženských střizích. Vedle kvalitního zpracování vás potěší květinovými nebo ikatovými vzory pro dlouhé letní večery, ale i svým férovým přístupem k zaměstnancům.

Do práce i na party

Šaty s etikou a ekologií v srdci mohou mít mnoho podob a určitě si je nepředstavujte pouze jako volné, bohémské oblečení. Naopak, působit mohou i elegantně a není tak problém se do “férové” módy obléci, i pokud se chystáte na pracovní schůzku či třeba na svatbu. Důkazem může být například nabídka People Tree. Tato britská značka patří k průkopníkům udržitelné módy a už více než čtvrt století spolupracuje s dělníky a farmáři z celého světa a zajišťuje jim férové podmínky.

Žensky a osobitě

O tom, že i udržitelná móda může být nepřehlédnutelná, zajímavá a propracovaná do posledního detailu vás přesvědčí například německá značka Lanius. Její styl můžeme definovat jako osobitý a ženský, kdy jednoduchými střihy perfektně podtrhuje dámské křivky. Poznávacím znamením Laniusu jsou kvalitní materiály a syté barvy, které budou krásně korespondovat s letním obdobím.

Foto: Nila

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu