Nová kolekce značky Leeda s názvem Catch me!

Nová kolekce značky Leeda s názvem Catch me!

20. červen 2019, nová kolekce, Leeda, dámské oblečení, návrhářka, značka Leedy

Sponzorované odkazy

Noc, depo a světla projíždějících vlaků. Teď a tady. Nikdy nevíš, kolik máš času… Holky, co přes den sedí v kanclu a v noci přelézají ploty. Catch me!

“Inspirací pro mě byl svět graffiti, překračování hranic, odhodlání následovat své přesvědčení a adrenalin s tím spojený. Poprvé v historii značky obsahuje kolekce i prádlo. Najdete v ní ale i oblečení pro denní nošení, exkluzivní modely pošité flitry, bombery z hedvábné organzy, sportovně laděné kusy z teplákoviny i unisex trika a mikiny,“ říká Lucie Kutálková, designerka značky Leeda.

„Stejně jako se na zdech i vlakových soupravách motivy překrývají a barvy zdánlivě nesourodě stékají po povrchu, je i tahle kolekce určená k vrstvení. Některé střihy jakoby přetékají do asymetrie, výšivky mají tvar skvrn a modely jsou variabilní. U dlouhých transparentních sukní se dezén láme plizováním a vytváří efektní průhledy,“ doplňuje Lucie Kutálková.

Protože chce být Leeda co nejvíce udržitelnou značkou, vznikají některé kusy (zejména prádlo) ze zbytků látek z výroby ostatních modelů. Každý je tak originálem, vzor není nikdy stejný. V kolekci jsou použity materiály jako termocool, elastický tyl a šifon s originálním potiskem, hedvábí, flitry a bavlna.

Kolekce Catch me!

  • Foto kampaň: Jiří Hroník, lookbook: Anežka Horová
  • Design / styling: Lucie Kutálková / Leeda
  • Grafický design: Marius Corradini
  • Make up: Renata Zelinková
  • Modelky: Anzhelika, Tereza Marie / Pure model / Lenka a Anežka
  • Šperky: Saskia Diez, Karla Olšáková

Leeda

Pod značkou Leeda tvoří od roku 2003 designérka Lucie Kutálková. Charakterizuje ji minimalistický design, důraz na detail, variabilita a prvotřídní materiály s originálním tiskem. Mimo autorskou tvorbu se soustředí i na individuální zakázkovou výrobu. Vše vzniká za etických podmínek výhradně v České republice s velkým důrazem na kvalitu i původ použitých materiálů. Oblečení i obuv značky Leeda najdete ve stejnojmenném pražském obchodě v Bartolomějské ulici, kde pořídíte i doplňky a šperky od dalších (nejen) českých designérů. Nakupovaly tu například Tilda Swinton, Susan Sarandon nebo Kim Cattrall.

Leeda Store

  • Bartolomějská 1, Praha 1, 110 00
  • tel.+420 775 60­1 185
  • Otevřeno: Po–So 11–19 hod.

Zdroj foto: kampaň: Jiří Hroník, lookbook: Anežka Horová

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a módní značky a návrháři.

Nejnovější články

Na miminkovské notě

Na miminkovské notě

17. červenec 2019

Nike inovativní novinky

Nike inovativní novinky

11. červenec 2019

Dámské novinky s.Oliver

Dámské novinky s.Oliver

9. červenec 2019

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu