Live Sweaters mají nový showroom

Live Sweaters mají nový showroom

15. června 2019, Live Sweaters, česká značka, merino vlna, svetry, Krásná Lípa

Sponzorované odkazy

Na pražských Vinohradech dne 5. června proběhlo slavnostní otevření nového showroomu. Své zastoupení zde mají značky Live Sweaters, Danny P. a Petra Györgyová Prague Tailor. Prostory po rekonstrukci nabídnou zákazníkům příjemné prostředí pro nakupování a exkluzivní sortiment ryze českých značek.

Zakladatel značky Live Sweaters, Michal Richter, výstižně popisuje hlavní benefity merino vlny z kterých jsou svetry i ostatní produkty vyráběny: „Merino vlna je přírodní funkční materiál, který tím, že dýchá, v zimě hřeje a v létě chladí. Další plus je, že nepohlcuje pachy, takže se nemusí tak často prát. Přesto i po několika vypráních vypadá materiál jako nový. Svetr z merino vlny si zkrátka nekupujete na jednu sezónu, ale na několik let. Jedná se o vlnu, kterou lze nosit v létě i v zimě a v tom je její největší výhoda.“

zakladatel značky Live Sweaters, Michal Richterzakladatel značky Live Sweaters, Michal Richter

Design, business casual, golf

Momentálně pod značkou Live Sweaters můžete objevit dvě řady pánských svetrů – Design a business casual. Designové svetry s ilustracemi byly navrženy zejména pro kreativní lidi – umělce, hudebníky, architekty, marketéry. Pro ty, kteří mají rádi jedinečnost a kvalitu a ocení přidanou hodnotu designu na svetru. Kolekce Business casual je stvořená pro nošení do kanceláře či na jednání a najdete v ní vesty a svetry. Ty jsou na první pohled rozeznatelné díky jinak barevné manžetě na pravém rukávu a jsou ideální volbou pro nošení na košili či na tělo a pod sako.

Firma Live Sweaters se taktéž chystá proniknout i na dámský trh a návrhy na dámské business svetříky už vznikají. Nicméně už teď se mezi zákazníky najdou i ženy: „Máme zkušenost, že dámy si rády koupí i pánský designový svetr, který nosí jako „oversize“, dodává Richter.

Je libo ušít svetr na míru?

Zajímavou alternativou může být také možnost nechat si ušít svetr na míru. Výborné vlastnosti oděvů z merino vlny se skvěle hodí pro náročné, a tak vznikla golfová kolekce, resp. zcela nová česká golfová značka TMG, za kterou kromě Michala Richtera stojí Tomáš Pospíšil. Ten je vášnivý golfista, návrhář a krejčí. Obě značky vyrábí svetry, vesty a polo trika ze 100 % merino vlny extra fine.

„Jsme rádi, že jsme se s kolegy, Petrou Györgyová a Danny P. dohodli na vzájemné spolupráci a otevřeli tento showroom. Produkty se vzájemně doplňují, jsou ryze české a ke všemu si na ně zde zákazníci mohou „sáhnout“ a vyzkoušet si je na vlastní kůži“, dodává mladý podnikatel.

Otevírací doba je každý všední den od 15:00 hod do 19:00 hodin. Vždy zde naleznete jednoho ze zástupců značek, který Vám ochotně odpoví na veškeré Vaše dotazy. A také mrkněte na stránky Live Sweaters.

Zdroj foto: Live Sweaters

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, módní značky a návrháři a pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu