Pomellato a Chiara Ferragni v kampani: „Pomellato Sisterhood Initiative“

Pomellato a Chiara Ferragni v kampani: „Pomellato Sisterhood Initiative“

26. červen 2019, Pomellato, Chiara Ferragni, kampaň, „Pomellato Sisterhood Initiative“, šperky

Sponzorované odkazy

Pomellato, inovativní** milánská značka šperků** a Chiara Ferragni, nejznámější světová blogerka, hrdě představují „Pomellato Sisterhood Initiative" podpořené kampaní, kterou zvěčnila světová fotografka a feministka Cass Bird.

Italka Chiara Ferragni, která je již nějakou dobu módní návrhářkou a úspěšnou podnikatelkou, je nyní také velvyslankyní uznávané šperkařské značky Pomellato. Společně podporují poselství, v němž usilují o posílení postavení žen. Pomellato tak od svého 50. výročí v roce 2017 pokračuje v rozšiřování své platformy #PomellatoForWomen, prosazující rovnost žen a mužů, ženské vedení a autentičtější pojetí krásy.

Celebrita z Milána

Chiara Ferragni, nejoblíbenější milánská osobnost, a další inspirující ženy různých prostředí, generací a národností nyní zastupují iniciativu Pomellato Sisterhood. Pro kampaň byly tyto moderní hrdinky zachyceny fotografkou Cass Bird .Ta je známá pro svůj vtipný, ale přitom intimní a osobní přístup k fotografování. Poskytuje bezprecedentní, zajímavý pohled na ženy Pomellato, pohled očima ženy.

Pomellato Sisterhood Initiative

V obrazech kampaně Pomellato Sisterhood Initiative zachycuje Chiaru Ferragni s pohledem plným síly. Ferragni, která je tváří ikonické kolekce Nudo značky Pomellato, nebo nových šperků inspirovaných řetězem Brera, v kampani doslova září. Značka Pomellato je u nás k dostání exkluzivně v klenotnictví Halada.

Kampaň Pomellato Sisterhood Initiative je natočena černobíle, aby lépe zachytila pravost každé ženy. „Pomellato Sisterhood Initiative: Powerful Exchange“ představující Jane Fonda, Chiara Ferragni, Peyton List, Caroline Daur, a další. Pomellato hrdě stojí vedle nich, aby oznámilo svůj závazek ženskému vedení, jednotě a posílení postavení.

„Pomellato šperky navrhujeme s myšlenkou na ženy. Náš poslední závazek, iniciativa Pomellato Sisterhood Initiative, představuje pozitivní příklady ženského vedení – ženy, které sledují vlastní rytmus. Když věříme v sebe, dokážeme cokoliv, “ dodává ředitelka Pomellato Sabina Belli.

Zdroj foto: Pomellato

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii doplňky a šperky a hodinky.

Nejnovější články

Na miminkovské notě

Na miminkovské notě

17. červenec 2019

Nike inovativní novinky

Nike inovativní novinky

11. červenec 2019

Dámské novinky s.Oliver

Dámské novinky s.Oliver

9. červenec 2019

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu