Limitovaná edice kufrů Rimowa a Alex Israel

Limitovaná edice kufrů Rimowa a Alex Israel

17. červen 2019, limitovaní edice, kufry, Rimowa, Alex israel

Sponzorované odkazy

Vycházející z barevné palety jeho současných maleb, losangeleský umělec Alex Israel vytvořil nový design limitované edice kufrů Rimowa Original v barvách evokujících západ slunce v L.A.

Jeho charakteristická tvorba prolínajících se barev byla za použití inovativních polygrafických technik přenesena na hliník. Tato unikátní spolupráce dala vzniknout jedinečné kolekci kufrů ve dvou provedeních s duhovou škálou zářivých barev.

Sladěno do detailu

Originální design doplňují v tónu ladící kolečka, kožené cestovní visačky s barevným profilem umělce a exkluzivní set nálepek na kufr s ilustracemi ikonických míst L.A. a děl Alexe Israele. Interiér kufru zdobí černá podšívka s monogramy.

„Při tvorbě designu kufrů jsem si položil jednoduchou otázku: Jak bych chtěl, aby vypadal kufr, který povezu na letišti v Los Angeles? Často létám a právě obloha nad L.A. je tím, na co se tak rád dívám," říká Alex Israel.

„Jsme moc rádi, že jsme spojili síly s Alexem Israelem, jedním z nejzajímavějších světových umělců, a mohli představit, troufám si říct, nejlépe zkonstruovaný kufr, který jsme kdy vytvořili. Jde o unikátní počin jak pro Alexe, tak pro značku Rimowa, oslavující dokonalou estetiku a ducha Los Angeles, centra americké kultury," doplňuje Alexandre Arnault, Ceo Riowa.

K mání jsou tyto šik kousky z limitky v butiku Rimowa, Pařížská 26, Praha 1 za cenu 55.700 Kč, a také na Rimowa.com.

Zdroj foto: Rimowa

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii cestování a dovolená, ostatní a tašky a batohy.

Nejnovější články

Na miminkovské notě

Na miminkovské notě

17. červenec 2019

Nike inovativní novinky

Nike inovativní novinky

11. červenec 2019

Dámské novinky s.Oliver

Dámské novinky s.Oliver

9. červenec 2019

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu