Rimowa a Bang & Olufsen: zvuk a cestování spolu

Rimowa a Bang & Olufsen: zvuk a cestování spolu

18. června 2019, Rimowa, Bang & Olufsen, sluchátka, technika

Sponzorované odkazy

Nejen při několikahodinovém letu přijdou kvalitní sluchátka vhod. Stejně tak je oceníte třeba na koupališti, na dece v parku nebo při sportu, a to samozřejmě v jakémkoliv ročním období. Pokud vám kromě kvality záleží i na tom, jak sluchátka doladí váš outfit, pak by vám neměla uniknout nová limitovaná edice sluchátek Beoplay H9i vzniklá spoluprací výrobce prémiových zavazadel Rimowa a ikonou audiovizuální elektrotechniky značkou Bang & Olufsen.

Pro milovníky designu a inovací

Pokud přemýšlíte, co mohlo dát dohromady výrobce zavazadel a audiovizuální a lifestylovou značku, pak vás možná překvapí, jak široké spektrum zájmů je spojuje. Vášeň pro prvotřídní design, kvalitní zpracování, inovace i sofistikované materiály – to vše vedlo ke vzniku edice Beoplay H9i. Ta oslavuje zvuk a cestování a náročné uživatele okouzlí designem i řemeslným zpracováním. „Společnost Bang & Olufsen se po více než 90 let snaží být nejen výrobcem audiovizuální elektroniky, ale také značkou, která povzbuzuje životy lidí prostřednictvím vášně pro zvuk, design a řemeslné zpracování. Značka RIMOWA povyšuje cestování na úroveň uměníajsme proto poctěniahrdí, že jsme vní našli ideálního partnera. První plod naší spolupráce – sluchátka RIMOWA x Bang & Olufsen Beoplay H9i v exkluzivním hliníkovém kufříku RIMOWA, umožní cestovat světem rychlostí zvuku,“ říká výkonný viceprezident Bang & Olufsen John Mollanger.

Výkřik techniky

Sluchátka Beoplay H9i budou jednoznačně záležitostí, kterou vám bude každý závidět. Ať už se bude jednat o reproduktory vyrobené z odolných materiálů, jako je eloxovaný hliník a pravá kůže, hliníkové pozdro s typickým drážkováním Rimova ve stejném světle šedém odstínu nebo výkonnou zvukovou technologii Bang & Olufsen Signature Sound. Ta se postará o potlačování šumu a nabízí inovativní dotykové rozhraní. „RIMOWA a Bang & Olufsen vyznávají účelný a elegantní design. Obě značky ve své tvorbě rovněž vyzdvihují přednosti hliníku. Bylo pro nás ctí spolupracovat na vytvoření sluchátek RIMOWA x Bang & Olufsen Beoplay H9i, jež posilují přirozený vztah mezi zvukem a cestováním,“ uvedl Alexandre Arnault, generální ředitel společnosti RIMOWA.

Foto: Rimova x Bang & Olufsen

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii cestování a dovolená a ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu