Rimowa a Bang & Olufsen: zvuk a cestování spolu

Rimowa a Bang & Olufsen: zvuk a cestování spolu

18. červen 2019, Rimowa, Bang & Olufsen, sluchátka, technika

Sponzorované odkazy

Nejen při několikahodinovém letu přijdou kvalitní sluchátka vhod. Stejně tak je oceníte třeba na koupališti, na dece v parku nebo při sportu, a to samozřejmě v jakémkoliv ročním období. Pokud vám kromě kvality záleží i na tom, jak sluchátka doladí váš outfit, pak by vám neměla uniknout nová limitovaná edice sluchátek Beoplay H9i vzniklá spoluprací výrobce prémiových zavazadel Rimowa a ikonou audiovizuální elektrotechniky značkou Bang & Olufsen.

Pro milovníky designu a inovací

Pokud přemýšlíte, co mohlo dát dohromady výrobce zavazadel a audiovizuální a lifestylovou značku, pak vás možná překvapí, jak široké spektrum zájmů je spojuje. Vášeň pro prvotřídní design, kvalitní zpracování, inovace i sofistikované materiály – to vše vedlo ke vzniku edice Beoplay H9i. Ta oslavuje zvuk a cestování a náročné uživatele okouzlí designem i řemeslným zpracováním. „Společnost Bang & Olufsen se po více než 90 let snaží být nejen výrobcem audiovizuální elektroniky, ale také značkou, která povzbuzuje životy lidí prostřednictvím vášně pro zvuk, design a řemeslné zpracování. Značka RIMOWA povyšuje cestování na úroveň uměníajsme proto poctěniahrdí, že jsme vní našli ideálního partnera. První plod naší spolupráce – sluchátka RIMOWA x Bang & Olufsen Beoplay H9i v exkluzivním hliníkovém kufříku RIMOWA, umožní cestovat světem rychlostí zvuku,“ říká výkonný viceprezident Bang & Olufsen John Mollanger.

Výkřik techniky

Sluchátka Beoplay H9i budou jednoznačně záležitostí, kterou vám bude každý závidět. Ať už se bude jednat o reproduktory vyrobené z odolných materiálů, jako je eloxovaný hliník a pravá kůže, hliníkové pozdro s typickým drážkováním Rimova ve stejném světle šedém odstínu nebo výkonnou zvukovou technologii Bang & Olufsen Signature Sound. Ta se postará o potlačování šumu a nabízí inovativní dotykové rozhraní. „RIMOWA a Bang & Olufsen vyznávají účelný a elegantní design. Obě značky ve své tvorbě rovněž vyzdvihují přednosti hliníku. Bylo pro nás ctí spolupracovat na vytvoření sluchátek RIMOWA x Bang & Olufsen Beoplay H9i, jež posilují přirozený vztah mezi zvukem a cestováním,“ uvedl Alexandre Arnault, generální ředitel společnosti RIMOWA.

Foto: Rimova x Bang & Olufsen

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii cestování a dovolená a ostatní.

Nejnovější články

Na miminkovské notě

Na miminkovské notě

17. červenec 2019

Nike inovativní novinky

Nike inovativní novinky

11. červenec 2019

Dámské novinky s.Oliver

Dámské novinky s.Oliver

9. červenec 2019

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu