Levi’s a Stranger Things: limitka zacílená na podzim a zimu

Levi’s a Stranger Things: limitka zacílená na podzim a zimu

19. červenec 2019, Levi’s® x Stranger Things, Levis, Stranger Things, 80.léta

Sponzorované odkazy

Levi’s se spojil s hitovým seriálem Netflix Stranger Things a společně připravily limitovanou kolekci pro sezónu podzim a zima 2019.

Ať už na Netflix sledujte jakýkoliv film nebo televizní show z osmdesátých let, vždy tam narazíte na Levi’s. Což je pochopitelné, když byl Levis módním trendem právě osmdesátek. Důkazem je i seriál Stranger Things, který se odehrává právě v 80. letech.

Stranger Things

Celý seriál klade důraz na každý detail z té doby, vězte, že dokonce i obaly bonbonů Three Musketeers jsou přesné. A protože Levi’s byl v té době opravdu na špici a boomem doby, je zcela přirozené, že postavy seriálu se docela pravidelně objevují v celé řadě kousků značky Levi’s.

Levi’s spolupracuje s týmem kostymérů Stranger Things od první sezóny a využívá své rozsáhlé archivy, aby dobové oblečení přesně odpovídalo celé škále postav. Nová série Stranger Things je zasazena do roku 1985, tedy do doby, kdy byl vliv značky Levi’s na kulturu a každodenní styl stejně významný jako dnes.

Eleven a Dustin

Tým designérů Levi’s spolupra­coval kostýmními výtvarníky, aby vytvořili dokonalý, autentický styl oblečení Levi’s dvou nejoblíbenějších postav: Eleven a Dustina. Tyto plnohodnotné kousky se tedy objeví nejen v seriálu, ale navíc budou k mání v rámci speciální limitované kolekce Levi’s®x Stranger Things.

A tak si díky tomu můžete pořídit naprosto autenticky vytvořené kousky Levi’s, které nosí dva hrdinové Stranger Things. Kolekce je k dostání v pražském Levi’s Storu na Václavském náměstí 10 již nyní. Rok 1985 je opravdu zpátky!

Zdroj foto: Levi´s

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, pánské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu