Dobrodružství může začít! S Nila určitě!

Dobrodružství může začít! S Nila určitě!

21. července 2019, Travelers Notes, Nila, zápisník, diář, doplňky, kožené doplňky

Sponzorované odkazy

K létu a cestování patří nejen kufr plný všech nezbytností, perfektní sluneční brýle a stylové plavky, ale i dobrý parťák. A nemáme teď na mysli dobrou kamarádku nebo manžela, ale něco menšího a skladnějšího, co snadno strčíte do kapsy a bude se vám hodit při mnoha příležitostech – kvalitní zápisník. Zaznamenat si do něj můžete nejen podrobný plán cesty, ale i všechny vzpomínky a zážitky, které vás během poznávání světa potkají. A jak už název napovídá, zápisníky značky Traveler’s Company, které seženete například v obchodě Nila, vás doprovodí klidně na cestu kolem světa.

Stylový společník na cesty

Jednoduchost, to je základní stavební kámen zápisníků japonské značky Traveler’s Company. Na první pohled zaujmou kvalitní kožené desky, které postupem času získávají žádoucí patinu, která jim dodá na autentičnosti. Jsou velké přesně tak, aby se příjemně držely v rukách, a zároveň se do nich daly poskládat mapky nebo uschovat lístky a vstupenky navštívených míst na památku. A díky praktické gumičce z nich nic důležitého nevypadne. Uvnitř mají prázdné listy z kvalitního papíru, na které můžete kdykoliv při zastávce v kavárně psát tak, jak se vám líbí.

Zápisník na míru

Ať už pro svou práci nebo zapisování zážitků budete potřebovat cokoliv, můžete si do diáře doplňky díky praktickým přídavným gumičkám kdykoliv přidat. Hodit se může blanketní diář, který můžete začít používat kdykoliv během roku, kreslicí či linkovaný papír, pouzdro na doklady či vizitky, štítky, nalepovací kapsičky nebo třeba kraftový sešit. Díky tomu tak bude zápisník přesně takový, jaký jej chcete mít. Vybrat si můžete z několika barev, ozdobit jej můžete nejrůznějšími samolepkami a vlastnoručními nápisy, a bude tak přesně odrážet svobodného ducha, který se ve vás ukrývá. Zápisníky Travelere’s Company však mají vedle možné personalizace ještě další body k dobru, a to díky ruční výrobě v Chiang Mai v Thajsku. Užijte si cestovatelské i všední dny s touto ikonou mezi zápisníky a uchovejte si jedinečné vzpomínky co nejdéle!

Foto: Nila

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu