Reebok x Victoria Beckham: kolekce Fall Winter 19

Reebok x Victoria Beckham: kolekce Fall Winter 19

12. srpna 2019, Reebok, Victoria Beckham, kolekce Fall Winter 19, dámské sportovní oblečení, unisex oblečení

Sponzorované odkazy

Společnost Reebok, výrobce celosvětově rozšířených produktů pro fitness a volnočasové aktivity, uvádí na trh druhou kolekci vytvořenou ve spolupráci s Victorií Beckham. Nová kolekce navazuje a dále rozvíjí sortiment vysoce kvalitního sportovního oblečení debutové řady s otevřenou inspirací každodenním silovým tréninkem samotné návrhářky a její dlouholetou zkušeností profesionální tanečnice.

Kolekce obsahuje široký výběr oblečení, obuvi a doplňků výlučně pro ženy i ve stylu unisex s promyšleně zakomponovanými důmyslnými praktickými prvky pro vysoký výkon, což je výsledkem společného záměru Victorie Beckham a společnosti Reebok – snoubit praktičnost s elegancí. Některé kusy svrchního oblečení firmy ve stylu unisex mají streetwearový nádech a doplňují se s delikátnějšími částmi oděvů jako jsou pevné podprsenky, kalhotky nebo topy s odhalenými rameny.

Zásadním vlivem na kolekci Reebok x Victoria Beckham byl Londýn a jeho subkultura městské mládeže. Odolné materiály v paletě módních barev kombinují neonové a přírodní tóny s khaki a navy odstíny. Svrchní části oděvů jako větrovky, mikiny ke krku nebo zimní bundy přes hlavu mají výraznou grafiku a branding v duchu právě takových prvků z let osmdesátých a počátku devadesátých. Při zemi kolekci jistí obuv v dynamické paletě barev od khaki a černé přes neonově žlutou po navy modrou, jež dávají vyniknout charakteristickému tvaru devadesátými lety inspirovaného modelu Bolton Sock.

Victora k tomu říká: „Každý kus jsem navrhovala tak, aby se ti, kdo je budou nosit, cítili přesně ve svém stylu a při tom nemuseli slevovat ze svých nároků na praktičnost a špičkový výkon. Díky cvičení jsem silná a sebevědomá a ve stejném duchu je pojata celá naše kolekce.“

Kelly Hibler, generální ředitel divize Reebok Classics, ke kolekci podotýká: „Jsme nesmírně rádi, že jsme s Victorií připravili další kolekci, jež samozřejmě staví na popularitě a úspěchu kolekce původní. Naším společným cílem je nabídnout zákazníkům jistotu, že se na nás mohou spolehnout a že jim dodáváme sílu ve všech ohledech jejich života. Proto se i nadále snažíme o pečlivě vyváženou kombinaci živoucí elegance a vysokého sportovního výkonu.“

Kolekci Reebok x Victoria Beckham Fall Winter 19 představuje vizuální kampaň kreativně ztvárněná fotografem Mariem Sorrentim a stylistou Alastairem McKimmem. První produkty kolekce Reebok x Victoria Beckham FW19 jsou k dispozici na webu Reebok.com/Vic­toriaBeckham a u předních prodejců po celém světě.

Kampaňové video ke kolekci

Zdroj foto: Reebook

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii obuv, dámské oblečení, tašky a batohy a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu