Puma a Ben Cristovao představují vesmírné sneakers

Puma a Ben Cristovao představují vesmírné sneakers

1. září 2019, Puma, model RS 9.8 Space, Puma Cosmic, nové sneakersky

Sponzorované odkazy

Ben Cristovao, nový Puma Man, rád překračuje své hranice a vzdoruje společenským pravidlům, a teď už dokonce i fyzikálním zákonům. Na svou další vzrušující cestu, tentokrát do vesmíru, se vydává v nových futuristických teniskách.

Puma RS 9.8 Space a Cosmic

Jsou jimi Puma RS 9.8 inspirované gravitačním zrychlením. Bota Puma RS 9.8 Space je další a vylepšená generace tenisek Puma RS-0 určená těm, co mají rádi vzdor a rychlost. Pod zvláštním označením 9.8 se skrývá číslo 9,8 m/s2, hodnota gravitačního zrychlení předmětu blízko zemského povrchu. Tak jako se rychlost předmětů ve volném pádu díky gravitaci zrychluje asi o 9.8 metrů za sekundu, stejně tak pohání nové tenisky i osvědčená PUMA technologie running systém.

Pánské i dámské

Bota inspirovaná objevováním, které nebere konce, přichází ve variantách RS 9.8 Space a RS 9.8 Cosmic a v několika speciálních barevných provedeních pro muže i ženy. Další zajímavé verze můžete očekávat již v září. Semišové a kožené detaily tvoří z tenisky kousek stvořený pro dobytí ulic. PUMA využila ty nejlepší prvky a technologie z různých modelů oblíbené řady RS, včetně ultralehké podrážky z polyuretanu s vysokým odpružením, super pohodlných vložek a pěny RS.

Online kampaň

Puma tenisky na českém trhu představila v netradiční online kampani na sociálních sítích Bena i samotné značky. Zábavnou formou hlasování se Benovi sledující na Instagramu mohli podílet na výsledné podobě intergalaktického videa, které bylo do vesmíru vypuštěno v pondělí.

Další videa budou následovat záhy. Kampaň poběží na online kanálech do konce srpna, doplněna je také podporou prodeje ve vybraných prodejnách A3 Sport a Puma Concept Store v Palladiu a v září také v prodejnách UrbanStore, Espace a Sneakers Molo.

Video ke shlédnutí zde

Zdroj foto: Puma

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii obuv, pánské oblečení, tenisky a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu