Pozor, pozor: Westfield u nás!

Pozor, pozor: Westfield u nás!

26. září 2019, Westfield, Chodov OC, Clean Bandit,

Sponzorované odkazy

Uvedení prvních deseti obchodních center pod značkou Westfield v kontinentální Evropě odstartuje série hudebních vystoupení s mezinárodními hvězdami.

Světově známá retailová značka Westfield nabídne návštěvníkům zážitky na zcela nové úrovni. V rámci uvedení značky Westfield v České republice vystoupí hudební skupina Clean Bandit.

Společnost Unibail-Rodamco-Westifled

Zkráceně URW, dnes oznámila dvě hudební vystoupení mezinárodních interpretů v obchodních centrech Westfield Chodov v České republice a Westfield Arkadia v Polsku. Oznámení navazuje na v zahraničí již dříve zveřejněná plánovaná vystoupení mezinárodních hvězd v obchodním centru ve Švédsku a sedmi obchodních centrech ve Francii, kde se během září představí John Legend, Rita Ora, Aya Nakamura nebo Kendji. Živá vystoupení se konají u příležitosti uvedení značky Westfield v deseti obchodních centrech v Evropě.

Značka Westfield

Působí na území Velké Británie a Spojených států, bude poprvé představena i v kontinentální Evropě a do svého názvu ji převezme sedm center ve Francii, dále po jednom v Polsku, Švédsku a České republice. Další centra z portfolia Unibail-Rodamco-Westfield přibudou v následujících dvou letech.

Jedná se vždy o centra, která jsou v rámci svého trhu i portfolia URW klíčová. Pod vlajkou Westfield budou navazovat na svou lokální tradici i znalost zákazníků a současně využívat přínosů značky Westfield. Těmi jsou zkušenosti z realizace velkolepých zážitkových akcí, unikátní služby nebo budování partnerství s dalšími mezinárodními značkami.

K příležitosti uvedení deseti nových obchodních center Westfield jsou plánována hudební vystoupení světových hvězd s kapacitou až 25 000 návštěvníků. Tyto eventy jsou ukázkovým příkladem ambiciózního světového programu pro zákazníky, který je poznávacím znamením značky Westfield.

Christophe Cuvillier, CEO skupiny Unibail-Rodamco-Westfield k tomu říká: „Uvedení světově proslulé značky Westfield v kontinentální Evropě přichází v době, kdy spotřebitelé očekávají od návštěvy nákupního centra více než jen samotný nákup. Po akvizici firmy Westfield v roce 2018 je toto uvedení dalším milníkem v naší globální strategii a je to zároveň v tomto odvětví historicky první rebranding provedený v takovémto rozsahu“.

A dodává ještě: „Se svou kombinací prvotřídních prodejen, restaurací či bister a zábavních možností včetně jedinečných eventů a služeb je Westfield vzorem nákupních destinací po celém světě. Možnost zažít něco nevšedního je pro spotřebitele dalším důvodem k návštěvě a přesně v tom je budoucnost maloobchodu,“ říká Christophe Cuvillier, CEO skupiny Unibail-Rodamco-Westfield“.

Myf Ryanová, CMO pro Evropu a ředitelka pro značku a strategický marketing skupiny Unibail-Rodamco-Westfield podotýká: „Značka Westfield v sobě spojí to nejlepší z lokálního a z celosvětového. Zachováme místní identitu a propojenost s komunitou a současně navážeme na úspěch jiných světových nákupních destinací Westfield, jakými jsou Westfield London nebo Westfield Stratford City, tak, abychom zážitek z návštěvy pozvedli na novou úroveň. Vystoupení světových hvězd populární hudby budou prvními z mnoha dalších akcí a eventů, které centra svým zákazníkům nabídnou.“

Pohodlí zákazníků je pro značku Westfield prioritou, proto budou v centrech uvedeny zákaznické služby jako víceúčelové lounge click & services, šatny a uzamykací skříňky, výdejní místa online nákupů, spoty určené k refundaci DPH nebo třeba nová dárková karta Westfield. Věrnostní program, jehož součástí je řada nabídek, služeb i akcí, bude rovněž rebrandován a znovu představen jako Westfield Club. Další inovace centra představí v následujícím ro­ce.

Vstupenky na hudební vystoupení skupiny Clean Bandit ve Westfield Chodov v Praze jsou zdarma a v omezeném množství právě k dispozici na portálu Ticketstream zde, kde naleznete i bližší informace o akci. Pro fanoušky je také připravena soutěž o osobní setkání s jejich hudebním idolem. V den koncertu budou rovněž spuštěny akce u jednotlivých obchodníků v centrech, jež uvedení značky Westfield doprovodí speciálními nabídkami, dárky a zážitkovými akcemi.

Živá hudební vystoupení proběhnou ve Francii, Švédsku a České republice. V Česku bude Westfield Chodov dne 26. září 2019 od 18,30 hodin, kde ve 20.00 hodin můžete vidět skupinu Clean Bandit.

Více informací o společnosti Unibail-Rodamco-Westfield naleznete na webu www.urw.com.

Zdroj foto:

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii ostatní, ostatní a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu