Mango udává hity na letošní podzim! / Mango oblečení

Mango udává hity na letošní podzim! / Mango oblečení

21. září 2008, Mango, Mango oblečení, podzimní móda, podzimní oblečení, mango.com, módní trendy podzim 2008

Sponzorované odkazy

Podzim se před několika dny nemilosrdně přihlásil o slovo, a to nejen u nás, ale i v přímoských letoviscích, kde rádi trávíme i teď v září dovolenou. Jinak tomu není ani ve Španělsku, odkud pochází společnost Mango, a tak vám společně se svými hlavními tvářemi Penélope a Mónicou Cruzovými představuje novou kolekci pro podzim a zimu 2008.

Mango pro letošní chladnější polovinu roku připravila hned několik kolekcí, z nichž pro vás vybereme ty nejzajímavější a nejkrásnější.

Kolekce Romance si hraje s kontrastem mezi ženskostí romantického květinového potisku a mužností kožených bund v cyklistickém duchu. Vévodí všechny odstíny fialové a švestkové barvy, které doprovází potisky gardenií v olivovém odstínu. Kolekce zahrnuje kostýmy s úzými sukněmi v nové moderní délce a mrkvové kalhoty v délce po kotníky. Také nabízí tvídová saka, kostkované sukně a dlouhé svetry s páskem, který zvýrazňuje pas.

Kolekce All Night pak přichází na řadu ve večerních hodinách. Kolekce nabízí široké spektrum možností, od saténových šatů bez ramínek po dlouhé, romantické róby zdobené řasením, krajkou či mašlemi. Jednoduché střihy jsou okrášleny zlatými detaily či peřím a kožešinou pro chladné noci.

Mango také představuje svou limitovanou kolekci, kterou mají na svědomí sestry Cruzovi. Penélope a Mónica otiskli do oblečení svůj vybraný vkus a vytvořili tak kolekci, jež se inspiruje vintage stylem a mísí jak ženské tak mužské elementy. Společně s libanonským návrhářem Zuhair Muradem vytvořili i večerní řadu této kolekci, jejíž hlavním poznávacím znamením je zvýrazněný pas, klade důraz na zřasené látky, roláky a taktéž halenky s odhalenými rameny. Návrhář použil jemné látky jako krajka, satén a mušelín a aby dodal svým rafinovaným oděvům nádech romantiky a nostalgie pokryl tyto látky květinovým potiskem.

Samotná Penélope pak ještě svou tváří propaguje eponymní kolekci, jež zahrnuje kožené bundy a kabáty, tvídová kostkovaná saka v moderním střihu a, romantické blůzy a svetry z hrubého úpletu.

Nové kolekce značky Mango jsou již v obchodech, už jen zbývá si vybrat!

zdroje: www.mango.com

Autorem článku je Beata B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu