Kultovka jako víno: Levi’s® x Star Wars

Kultovka jako víno: Levi’s® x Star Wars

14. listopadu 2019, kolekce Levi’s® x Star Wars, denim, džíny, bundy, džísky, Levi’s®, Star Wars

Sponzorované odkazy

Představujeme vám zajímavou spolupráci značky Levis v rámci posledního filmu Star Wars. Je jí kolekce Levi’s® x Star Wars.

Jen málo věcí v pop kultuře vyvolává tolik emocí a věrnosti jako série filmů Star Wars. Od prvního snímku z roku 1977 Hvězdné války: Nová naděje, si tato vesmírná fantazie drží zvláštní místo v našich představách, kam se stále toužíme vracet.

Star Wars: Vzestup Skywalkera

Určitě to nebude jinak ani v prosinci, kdy do kin přichází další díl Star Wars: Vzestup Skywalkera. Příběh milovaný milióny diváků se po více než 40 letech konečně uzavře. A značka Levi's®, známá svou vlastní armádou fanoušků, chce speciální kolekcí oslavit epickou historii Hvězdných válek. A víte, že Luke Skywalker nosil v původní trilogii levisky? Byly to bílé levisky!

Kolekce Levi’s® x Star Wars

Kolekce nabídne řadu klasických ikon Levi’s® i oblíbené kousky inspirované streetwearem. Jsou jimi trička a mikiny, džísky nebo džíny s kultovními prvky z galaxie Hvězdných válek. Slavné původní grafiky oblíbených postav a kosmických lodí doplňují typické prvky značky, jako jsou kožené nášivky, knoflíky, potištěné kapsy a slavné Batwing logo Levi's®, také s motivy Star Wars.

A samozřejmě, co by to bylo za kolekci Star Wars bez notoricky známých citátů na zádech a rukávech včetně „I AM YOUR FATHER“, „IN A GALAXY FAR, FAR AWAY…“ a možná ze všeho nejlepší a nesmrtelné Žvejkalovo „GGWWWRGHH!!!!“

Navíc v pražském Levi’s® Storu na Václavském náměstí 10 bude na Print Baru k dispozici personalizace triček. Tak co, necháte si vytisknout „THE FORCE IS STRONG WITH YOU, MASTER HYNKU“ nebo „JARMILO, I AM YOUR FATHER“?!

V Praze bude speciální kolekce k dostání od 1. listopadu v Palladiu a na Václavském náměstí 10.

Zdroj foto: Levis

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, pánské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu