Luxus v ložnici jménem Mako bavlna

Luxus v ložnici jménem Mako bavlna

3. prosince 2019,

Že jste rádi v ložnici obklopeni těmi nejpříjemnějšími materiály? Jedním takovým je bezesporu Mako bavlna, tedy pravá egyptská bavlna, která je považovaná za tu nejkvalitnější na světě a která vyniká svou strukturou, hebkostí a pevností. Tkanina z této bavlny je hebká a zároveň prodyšná. A co vše se z Mako bavlny vyrábí a v jakých úpravách je k dostání? Čtěte dále a těšte se také na tři tipy, se kterými vaše ložnice získá nádech luxusu.

Co vše se z Mako bavlny vyrábí?

Z Mako bavlny se vyrábí nejen luxusní povlečení, ale také povlaky na dekorativní polštáře, plédy, přehozy, župany, pyžama a další.

Úpravy Mako bavlny

Mezi nejoblíbenější úpravy Mako bavlny patří Mako jersey, Mako satén a Mako brokát damašek. Mako jersey je pletenina, která nepotřebuje žehlit a Mako satén tkanina utkaná v plátnové vazbě. Více o těchto dvou úpravách si můžete přečíst v tomto článku. A Mako brokát damašek? Pojďme si ho představit blíže.

Mako brokát damašek

Mako brokát damašek je hustá tkanina z egyptské bavlny obohacená o třpytivý brokát. Kromě luxusního vzhledu se Mako brokát damaškové povlečení pyšní vysokou odolností, skvělými termoregulačními vlastnostmi a také skutečností, že se velmi snadno žehlí.

TIP 1: Povlečení Maris

Damaškové povlečení Maris v úpravě Mako brokát damašek vás zaujme na první pohled svým jednoduchým elegantním vzhledem. Na první dotek si vás zase získá neuvěřitelně příjemným materiálem. Povlečení je k dostání hned v několika rozměrech.

TIP 2: Pléd Maris

Tak krásný, že se na něj nebudete moci vynadívat. Přesně takový je pléd Maris, jehož vrchní strana je vyrobena z jemného bavlněného brokátového damašku a spodní strana ze 100% jemné australské ovčí vlny.

TIP 3: Župan Maris

Tento župan také nebudete chtít sundat. Luxusní dámský župan Maris vás zaujme svým vzhledem, ale především materiálem, který je učiněným pohlazením pro vaše tělo.

Zaujaly vás výjimečné vlastnosti Mako bavlny? Zmíněné tipy, a mnohé další, můžete zakoupit zde.

Autorem článku je Redakce. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu