Levi’s® x Porto Alegre

Levi’s® x Porto Alegre

7. prosince 2019, Levi’s® x Porto Alegre, limotoavná edice, kabela, taška, kosmetická taštička, penál

Sponzorované odkazy

K Vánocům patří dobré skutky. Levi Strauss & Co. proto připravila limitovanou kolekci jedinečných, ručně vyrobených doplňků z recyklovaného denimu, které našilo družstvo Porto Alegre, nezisková organizace poskytující práci ohroženým osobám včetně uprchlíků a žadatelů o azyl. 100 % čistého zisku získá družstvo zpět na další rozvoj svých dílen.

Porto Alegre

Porto Alegre bylo založeno v roce 2001 v italském Rovigu a podporuje nejzranitelnější skupiny společnosti – lidi bez domova, hendikepované, migranty, žadatele o azyl a uprchlíky. LS&Co. družstvo podporuje již druhým rokem a toto partnerství je součástí programu, zaměřeného především na Evropu, na podporu organizací, které poskytují základní služby a pomoc uprchlíkům v různých situacích.

Od vysídlení a nuceného vystěhování přes přesídlení až po dlouhodobou integraci do komunity cestou školení, vytvářením pracovních míst a zajišťováním ekonomické stability.

Limitovaná kolekce Levi’s® x Porto Alegre

Limitka zahrnuje tašky, kosmetické taštičky a penály a je vyrobena z recyklované džínoviny a dalších materiálů Levi’s® v dílnách a s klienty Porto Alegre. Pod vedením módní návrhářky Rity Cassetta jsou produkty šity přímo během workshopů, kdy se uprchlíci a žadatelé o azyl, z nichž mnozí ve svých domovech pracovali jako krejčí, snaží integrovat do italské společnosti. Každý kousek je jedinečný, stejně jako příběh člověka, který ho vyrobil.

Kolekce bude k dostání od 3. prosince 2019 ve 28 prodejnách v devíti zemích – u nás v pražských Levi’s® Storech na Václavském náměstí 10 a v Palladiu. Velká taška stojí 1099 Kč, kosmetická taštička 699 Kč a penál na tužky 399 Kč. Tak si přijďte pro unikátní dárek a zároveň pomoci.

Zdroj foto: Levis

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii doplňky, ostatní a tašky a batohy.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu