Puma a její legenda se vrací: Rider jsou zpět

Puma a její legenda se vrací: Rider jsou zpět

9. prosince 2019, Puma, Rider, tenisky, Future Rider, Style Rider, Puma Future Rider, Puma Style Rider

Sponzorované odkazy

Ikonická běžecká bota Fast Rider z 80. let se vrací do ulic v hravých a zářivých barvách. Kultovní retro, kde se spojil běžecký styl se streetwearem, znovu dominuje módě v podobě nové generace modelů bot Future Rider a Style Rider.

Puma Future Rider

Future Rider

Verze Future Rider Ride on v kombinaci jasné červené s neonově zelenou a tmavě modrou je vyrobena z prodyšného nylonu se sametovými detaily. Značka Puma pro větší pohodlí boty vyvinula speciální vzorovanou podrážku a technologii Riderfoam pro vysoké odpružení. Model můžete zakoupit v eshopu Queens za 2 299 Kč.

Style Rider

Style Rider

I pro další variantu Style Rider Ride on PUMA sloučila to nejlepší z minulosti a současnosti: ikonickou siluetu, nově vyvinutou technologii Riderfoam, vysokou podrážku z materiálu Imeva semišové materiály a zářivé barvy. Model je k mání na Queens za 2 599 Kč.

Představeny by tyto cool verze legendárních sporty botek Rider na streetstyle festivalu Sole DXB, který se konal od 5. prosince v Dubaji a účastní se ho i Puma ambasador Ben Cristovao. V Česku budou tenisky představeny v rámci speciální kampaně oslovující mladou generaci Z, a to celé doprovází i speciální event ve spolupráci s Footshopem 11. prosince 2019 ve Vnitroblocku na Praze 7.

Varianta Future Rider bude dostupná ve Queens, Footshopu, Freshlabels, Top4Lifestyle, Shoos od 5. prosince 2019. Style Rider bude k dostání ve Queens, Footshopu, Vemzu a Espace Sport.

Zdroj foto: Puma, Queens

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii obuv a tenisky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu