Kouzlo Vánoc: Nalaďte se svátečně a vánočně se Swarovskim

Kouzlo Vánoc: Nalaďte se svátečně a vánočně se Swarovskim

19. prosince 2019, šperky, Swarovski, Vánoce, svátky

Sponzorované odkazy

Třpyt a lesk k Vánocům neodmyslitelně patří. Ale blýskat se nemusí jen vaše sváteční výzdoba, šaty nebo třeba baňky na vánočním stromku. Záři svátků nejlépe dozdobí šperky. A pokud budou od značky Swarovski, je jistota, že se budou třpytit opravdu dokonale. Sáhnout můžete po některém z kousků nové kolekce Naughty or Nice, díky níž se budete cítit naprosto mimořádně.

Zlobivá, nebo hodná?

Ať už jste byli letos během roku pouze hodní, nebo máte nějaký ten vroubek, na Ježíškově seznamu si určitě přejete být. A pokud by vám pod stromeček nadělil šperky Swarovski, jistě byste se nezlobili. Nová kolekce Naughty or Nice je totiž oslavou všestrannosti moderní ženy a šperky, doplňky či hodinky dodají vašemu vzhledu vánoční třpyt po celý rok.

Odměňte se

Pokud máte pocit, že vás pod stromečkem krabička se šperkem určitě čekat nebude, není důvod se neodměnit sama. Dopřejte si jedinečný pocit mimořádnosti a udělejte si radost z dokonalých šperků. „Svátky jsou výjimečné dny v roce, kdy se společně setkáváme, strojíme se a dáváme si dárky. Jsou také skvělou výmluvou pro to, abyste si mohli udělat radost těmi neodolatelnými skvosty, které máte na svém seznamu přání celý rok! V této sezoně chceme oslavovat stylově se třpytivými modely, které odrážejí kouzlo Vánoc a vytvářejí zářivé chvíle pro všechny,“ říká kreativní ředitelka společnosti Swarovski Nathalie Colin.

V barvách Vánoc

Šperky z nové kolekce korespondují s nejkrásnějším obdobím roku. Rozzáří váš outfit tmavě zelenými, modrými i fialovými tóny zasazenými do sváteční zlaté či stříbrné. Každý v kolekci objeví něco pro sebe, její součástí jsou univerzální šperky, doplňky i třpytivé dárkové sady. Barevná paleta hýří explozemi tmavě zelených, modrých a fialových odstínů, které svým kontrastem vyvažují módní tvary ve zlatých a stříbrných barvách.

Foto: Swarovski

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu