Bvlgari Vánoce 2019: Jak se plní sny

Bvlgari Vánoce 2019: Jak se plní sny

15. prosince 2019, Bvlgari Vánoce 2019

Sponzorované odkazy

Vášeň pro design, úchvatné barvy, precizní řemeslné zpracování a špetka římské extravagance: to je způsob, jakým se plní sny u Bvlgari.

Vstupte do světa Bvlgari a nechte se překvapit. V předvánočním období tohoto roku vás značka zve na magickou cestu, na které sami zjistíte, jak se u této římské šperkařské značky plní sny.

Krása Říma

Odvážná, inspirující krása Říma. Radostné barvy drahokamů, za kterými se každý otočí. Italský design bez hranic a s jasnou vizí. Zkušené ruce špičkových řemeslných mistrů. A především ten dotek nesrovnatelně extravagantního stylu – bláznivě intenzivní lásky k životu, díky níž je vše, co Bvlgari vytvoří, svébytným originálem.

Originalita na prvním místě

To je tajemství kreativity této tradiční římské šperkařské značky. A protože existuje nespočet tradic a zvyků, které vnášejí do svátečního obdob spoustu radosti a vzrušení, magická vánoční kampaň nás zavede do zákulisí, kde Bvlgari splní každý sen.

Vize se vším všudy

Od první črty návrhu, přes inventivní a dokonalé řemeslné zpracování, po zajímavé a luxusní balení – každý kousek Bvlgari má příběh i vizi, je plný nadšení, vzrušení i tradičního know-how. A samozřejmě i plný radosti!

Sedmé umění

Bvlgari znovu oslavuje svůj věčný milostný vztah se „Sedmým uměním", který začal, když se hollywoodské filmové produkce přesunuly do tzv. „římské továrny na sny" – Cinecittà Studios. Nejkrásnější ženy na světě se přirozeně zamilovaly do způsobu života ve městě, zatímco značka Bvlgari převzala novou roli – toho, kdo plní sny. Dívat se do světa Bvlgari je jako dívat se na film: i u Bvlgari najdete spoustu ohňostrojů a speciálních efektů. V letošním předvánočním období se tato římská značka „uvede" svůj „film" v přibližně 330 výlohách svých butiků po celém světě.

Zatímco žárovky rámující kultovní kostymérská zrcadla osvětlují vystavené produkty, panely v odstínech inspirovaných drahokamy dávají na odiv geometrický vzor, který evokuje tanec reflektorů na červeném koberci. Chcete snít? Stačí zatřepat jednou ze sněhových koulí, které najdete mezi drahokamy. Uvnitř každé z nich se skrývá miniatura nějakého objektu typického pro svět filmu nebo Řím – režisérská židle, ikonická osmicípá hvězda až po kouzelný Condotti Palace. Jsou jako portály, skrze které se vchází do velkolepého snového světa.

A Midwinter Night Dream – zimní pohádka

Digitální kampaň pojednává o snovém světě, kde se slaví a oslavuje. Ano, je to celé o snech. Jistě máte také nějaké. Kampaň o snech a snění je jako kouzelná pozvánka do zákulisí příprav této římské značky na letošní svátky a výzva k oddání se čisté zábavě. Užijte si ten okamžik. Popusťte uzdu své imaginaci ve stylu Bvlgari.

A tak se pro vás palác Bvlgari mění ve svět, v němž je vše možné. Typická římská láska k životu prostupuje duchem svátků, večery nespoutaných oslav, kdy jsou lidé otevřeni všemu, co je nečekané. Je to doba, která přímo volá po tom, abychom se vydali za hranice běžných zážitků.

Vše, co se třpytí

Na podporu vánoční kampaně představí Bvlgari ve svých vlajkových obchodech po celém světě velkolepé instalace z LED světel. Obrovský zářící had Serpenti se opět vrátí do Tokia, kde znovu ovine Tokyo Ginza Tower jako interaktivní instalace, kterou lze pomocí aplikace změnit.

Do daleka zářící socha Serpenti ovine londýnský butik Bvlgari na New Bond Street a propůjčí diamantový lesk jednomu z nejúžasnějších míst v tomto velkoměstě. V neposlední řadě rozsvítí svojí veselou hrou světel obchodní dům ION v Singapuru volně stojící instalace Serpenti.

Zdroj foto: Bvlgari

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii luxusní kabelky, módní značky a návrháři a šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu