Předvánoční Mint Market: možnost pořízení originálních dárků

Předvánoční Mint Market: možnost pořízení originálních dárků

13. prosince 2019, Mint Market, Mint Market Brno, Mint Market Praha

Sponzorované odkazy

Ty nejlepší dárky si budou moci nakoupit návštěvníci předvánočních designových trhů MINT Market v Brně a v Praze.

Víkend 14. – 15. prosince bude v Mosilana Hubu na Křenové ulici patřit MINT Marketu Brno 41. O dva týdny později – 21. – 22. prosince, se bude konat skutečně těsně předvánoční MINT Market Praha 27 v Pražské tržnici, což z něj dělá ideální událost pro všechny dárkové opozdilce. Vstup na obě akce je zdarma, pejsci jsou vítáni.

Min Market Brno

V Brně se o dobrou náladu na trzích postará W.DJ a Marthy DJ, labužníky potěší gastronomické nebe. Součástí MINT Marketu bude výstava Móda 2.1 pořádaná organizací NaZemi a otevřené ateliéry Mosilana Hubu.

Mint Market Praha

MINT Market Praha proběhne v halách č.11 a 17 v Pražské tržnici v Holešovicích. DJ Radia 1 Tim Otis zde zahraje speciální set. Na programu budou dětská divadelní představení Ukradené Vánoce Divadla Toy Machine a Vánoční putování s anděli Divadla Pruhované panenky společně s workshopy Kreativní dílny DadaDiv, Workshop výroby penálu, #zijessrdcem od Loono, Animované příběhy a Výroba vánočních ozdob se značkou Moss pěkný věci.

Klid a pohoda

Přeplněné obchodní řetězce s neosobními prodavači, zboží bez duše vyrobené za kdovíjakých pracovních a ekologických podmínek, přemrštěné obchodní marže, které jdou do kapsy nadnárodní koncernům – to vše je úplný opak MINT Marketů. MINT Markety znamenají návrat k prapůvodní formě trhů, na kterých tvůrci osobně nabízejí své poctivě a se srdcem vyrobené oblečení, šperky, kosmetiku, dekorace a delikatesy.

Návštěvník si nejenom nakoupí, ale užije si i jedinečnou atmosféru blízkosti, pokochá se zajímavou nabídkou a zažije to, co to znamená hlasovat svou peněženkou. S prodejci si může popovídat, dozvědět se příběh jednotlivých výrobků i celé značky. Nákupem získá nejen krásnou věc, ale i dobrý pocit z podpory lokálního výrobce.

Souhrnné informace

Mint Market Brno 41

Mint Market Praha 27

Zdroj foto: Mint Market

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu