Louis Vuitton: dámská kolekce jaro/léto 2020

Louis Vuitton: dámská kolekce jaro/léto 2020

4. února 2020, Louis Vuitton, dámská kolekce, jaro/léto 2020

Sponzorované odkazy

Louis Vuitton v těchto dnech představuje svoji novou kampaň na dámskou kolekci pro sezonu jaro/léto 2020, při jejíž tvorbě byla Nicolasovi Ghesquièrovi hlavní inspirací éra Belle Époque.

Romantické, odvážné a vizuálně silné siluety zachytil na snímcích fotograf Collier Schorr v legendárním londýnském hotelu Park Lane. Fotografie jsou jako série zachycených okamžiků, které v divákovi vzbuzují napjatý pocit očekávání se zatajeným dechem.

Park Lane s Emmou Stone a Zhong Chuxi

Ambasadorka značky Louis Vuitton Emma Stone a čínská herečka Zhong Chuxi jsou vedle dalších modelek hlavními protagonistkami kampaně, která představuje unikátní architekturu hotelu ve stylu Art Deco, která tvoří ideální jako ideální pozadí prezentované kolekce.

Nové kabelky

Stejně jako módní přehlídka se i tato kampaň zaměřuje na nejnovější modely kabelek, včetně nové Vanity z plátna Monogram a nejnovější verze Dauphine, nyní dostupné v kůži Epi nebo semišovém provedení.

Realita nebo fikce?

Snímky odrážejí přístup Colliera Schorra k fotografii jako médiu oscilujícímu na pomezí mezi realitou a fikcí. Schorr již fotografoval pro značku Louis Vuitton kampaň pro sezonu jaro/léto 2019. Tentokrát navazuje na svůj charakteristický styl – více postav zachycených v interakci v pokojích a chodbách architektonicky pozoruhodného hotelu.

Kde a kdy můžete vidět?

Kampaň bude mít premiéru v únorových číslech mezinárodních časopisů. Cyklus krátkých digitálních filmů bude zveřejněn na online kanálech na webu Louis Vuitton v únoru 2020 se soundtrackem interpretky Sophie, která poskytla hudební a video doprovod k módní přehlídce kolekce jaro/léto 2020.

Zdroj foto: Louis Vuitton

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, kabelky, luxusní kabelky, módní kabelky a módní značky a návrháři.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu