Louis Vuitton a NBA = globální spolupráce

Louis Vuitton a NBA = globální spolupráce

27. ledna 2020, Louis Vuitton, NBA, cestovní pouzdro na trofej

Sponzorované odkazy

„Victory Travels in Louis Vuitton" – první partnerství basketbalové ligy tohoto druhu. Louis Vuitton se stává oficiálním dodavatelem pouzder na trofeje NBA.

Louis Vuitton a Národní basketbalová asociace (NBA) oznámily víceletou spolupráci, díky kterému se tato francouzská módní značka stane prvním oficiálním dodavatelem trofejových pouzder pro NBA. Toto partnerství je prvním a jediným partnerským projektem značky Louis Vuitton se severoamerickou sportovní ligou.

Pouzdro s monogramem

Pouzdro potažené emblematickým plátnem Monogram s tradičním mosazným příslušenstvím bude vyrobeno ručně v historické dílně Louise Vuittona ve městě Asnières na okraji z Paříže. Bude sloužit pro převoz a prezentaci trofeje Larryho O'Briena, která je každoročně v červnu prezentována týmu NBA, který vyhraje finálový zápas.

„Louis Vuitton a NBA jsou ikonami a lídry ve svých oborech, a jejich spojení slibuje spoustu vzrušujících a překvapivých okamžiků i společných vzpomínek, které se nesmazatelně zapíší do historie,“ uvedl předseda představenstva a generální ředitel Louis Vuitton Michael Burke. „Značka Louis Vuitton je již dlouho spojována s těmi nejprestižnějšími trofejemi světa, a díky tomuto ikonickému partnerství tato tradice pokračuje – v duchu našeho sloganu Victory Travels in Louis Vuitton!"

„Finále NBA jsou přehlídkou legendárních hráčů a nezapomenutelná show, která vrcholí předáním trofeje Larryho O'Briena mistrovskému týmu po závěrečném finálovém zápase sezony,„ komentuje zástupce komisaře NBA Mark Tatum. „Tradice, dědictví a identita značky Louis Vuitton vytváří přirozenou synergii s NBA. Díky tomuto partnerství máme nyní jedinečný a prestižní způsob, jak prezentovat trofej Larryho O'Briena.“

NBA a Louis Vuitton budou také společně psát „příběh" jedné z nejvíce symbolickou nabitých trofejí tohoto sportu a jejího unikátního „společníka", v němž bude trofej cestovat. V rámci širší spolupráce s NBA značka Louis Vuitton každoročně navrhne a vyrobí limitované mini kolekce.

Kolekce až posléze

Informace o těchto kolekcích budou oznámeny později. Spolupráce NBA a Louis Vuitton byla oznámena před zahájením NBA Paris Game 2020 od beIN SPORTS.

Týmy Charlotte Hornets a Milwaukee Bucks si zahrály historicky první regulérní ligový NBA zápas ve Francii. Zápas se uskutečnil v pátek 24. ledna v AccorHotels A­rena.

Zdroj foto: Louis Vuitton

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii ostatní a ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu