Café Evžen: „férové“ eko-oblečení

Café Evžen: „férové“ eko-oblečení

16. února 2020, eko, česká značka, Cafe Evžen, trika, tílka, čepice, batohy, mikiny, potisk, bez potisku

Sponzorované odkazy

Rádi nosíte pohodlné stylové oblečení a není vám lhostejné životní prostředí? Potom vás zajisté potěší informace o tom, že mladá česká značka Café Evžen, právě spustila e-shop.

Těšit se můžete na originální volnočasové oblečení i doplňky ze 100% organické bio bavlny. Z bohaté nabídky, která skýtá produkty s uměleckými potisky i bez nich, si vyberou ženy i muži všech věkových kategorií.

Módní značka Café Evžen

Pod art&eko módní značkou Café Evžen se ukrývají volnočasová trika, mikiny, tílka, čepice, tašky a batůžkyuměleckými potisky od mladých talentovaných výtvarníků, grafiků a designérů. Motivy potisků jsou z různých odvětví. Vše je pak samozřejmě k dispozici i v nepotištěné variantě.

Bio bavlna

Trička, tílka i mikiny jsou vyrobená ze 100% organické bio bavlny, což zaručuje, že jsou velice příjemné na nošení. Díky složení bez umělých materiálu jsou vhodné i pro atopiky, kteří mají často problémy s tím, co si vzít na sebe. Produkty z organické bavlny pak ocení i milovníci jakýkoliv sportů. Skvěle se samozřejmě hodí i pro běžné každodenní nošení, ať už do práce, přírody, kina či na party nebo rande.

Výroba v Bangladéši, potisk v Česku

„V podstatě je to taková druhá kůže. Vše vyrábíme v Bangladéši, kde je celý proces výroby pod tou nejpřísnější kontrolou, což dokazuje i velmi ceněný certifikát GOTS. K potiskům používáme pouze ekologicky šetrné barvy na bázi vody, které nezatěžují přírodu a životní prostředí. Tiskneme v Česku starým dobrým a stále nepřekonaným sítotiskem. Díky použitým materiálům se produkty neseperou, udrží si tvar i barvu a také vůbec nežmolkatí,“ popisuje Michal Škoda, zakladatel značky. Potisky módních kousků září všemi možnými barvami a jsou na nich motivy, které ocení především kreativní, cílevědomí, svobodní a nespoutaní lidé.

Pilotní kolekce

Pilotní kolekce, kterou navrhli mladí talentovaní výtvarníci Viktor Kuzník a Markéta Metzová, se už před časem těšila velkému úspěchu na crowdfundingovém portálu HitHit.cz, kde si ji předplatilo nespočet fanoušků udržitelné módy. V tuto chvíli je k zakoupení na novém e-shopu. Kromě produktů s potisky jsou v nabídce i nepotištěné věci.

Více informací na www.cafe-evzen.cz

Zdroj foto: Cafe-evzen

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, doplňky, módní kabelky, módní značky a návrháři a pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu