Jordan: jarní dámská sporty kolekce je funkční a odvážná

Jordan: jarní dámská sporty kolekce je funkční a odvážná

3. března 2020, Jordan, dámská kolekce, sporty oblečení

Sponzorované odkazy

Nike představuje novou dámskou kolekci oblečení Jordan Women's Flight Utility pro jaro 2020. Páteří této kolekce je důraz na funkčnost a práce se základními kousky sportovního oblečení s výraznou streetwear identitou.

Nová jarní dámská kolekce značky Jordan razí funkčnost a odvážnost. Vzdor a odvážnost – archetypální prvek kolekcí Jordan – se tentokrát promítá i do dámské kolekce. „Ženy s vášní ke sportu si od nás žádají mnohem více a tato nová kolekce je oslavou vyšších standardů, soutěživosti a nebojácného smýšlení. Tato kolekce je pro všechny ženy, které si věří, míří vysoko a nebojí se překonávat své hranice,” říká Andrea Perez, hlavní manažerka dámského oddělení značky Jordan.

Jordan Women's Flight Utility

Zpěvačka Teyana Taylor v nové Jordan Women's Reversible Bomber Jacket, kalhotách Utility Pant a kombinéze Bodysuit. Nově redefinovaný ikonický kousek Flight Suit se společně se zbytkem kolekce inspiruje prvky z kolekce Michaela Jordana z poloviny osmdesátých let. Tento odkaz na minulost je stavebním kamenem pro vyjádření současných témat týkajících se těla a sebevědomí. Kalhoty Utility Pant a bunda Bomber Jacket pracují s myšlenkou oversized designu a čistě ženskými prvky jako je vysoký pas nebo kapuce z umělé kožešiny.

Flexibilita a kombinovatelnost

Každý kousek nové kolekce lze nosit hned na několik způsobů a dát tak průchod své vlastní osobitosti – Bomber lze nosit naruby, Flight Suit má zase stahovací pas a zkracovací nohavice.

Přírodní barevné kombinace

Nová barevná kombinace je pokračováním série značky Jordan, která často pracuje s přírodními barvami – tentokrát jde o odstíny olivové a hnědé, které kontrastují s elektrizující zelenožlutou.

Všechny prvky nové jarní kolekce Jordan jsou navrženy tak, aby dokázaly padnout různým typům postavy a většina z nich je k dispozici v asijských i plus velikostech. Kolekce oblečení Jordan Women's Flight Utility Apparel je k mání od počátku měsíce února 2020 ve vybraných kamenných prodejnách a od 14. února na Jordan.com, SNKRS a u vybraných prodejců po celém světě.

Zdroj foto: Jordan

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu