Cool limitka by Magdalena Zimová

Cool limitka by Magdalena Zimová

1. březen 2020, Divadlo v Dlouhé, Magdalena Zimová, limitka, oblečení, divadlo

Sponzorované odkazy

Další možnost vlastnit unikátní a neotřelý módní kousek, s nímž vyniknete při mnoha příležitostech, přináší Divadlo v Dlouhé. Ve spolupráci se svou herečkou, Magdalenou Zimovou, která “fušuje” také do návrhářského řemesla, vytvořila limitovanou módní kolekci stvořenou ze zajímavých materiálů.

Unikátní divadelní kolekce

O tom, že Magdalena Zimová není jen výborná herečka, ale i velmi nadaná návrhářka, jsme se již měli možnost přesvědčit díky její vlastní značce oblečení pro děti s názvem Cuna vlnami. Po pěti letech, co se věnovala návrhům pro ni, se rozhodla své umění ukázat i jinak a vznikla tak limitovaná kolekce oblečení a doplňků pro její domovské Divadlo v Dlouhé. Na spolupráci si přizvala další módní návrhářku, Lucii Bašusovou, kterou můžete znát jako tvůrkyni pod oděvní značkou Katarze. Společně vytvořily kolekci, která vyniká univerzálností a variabilitou a také velkým důrazem na precizní střih.

Materiál v hlavní roli

Stejně jako mnoho dalších tvůrců se i Magdalena Zimová při tvorbě soustředila na materiály a lokální výrobu. Vše je tedy ušito v Čechách a to z velmi kvalitních látek řeckého původu a nitěmi Gütermann. „Snažila jsem se vybírat materiály s velkým podílem přírodních vláken,“ upřesňuje Magdalena Zimová. „Jak mikiny, tak šaty jsou více než z poloviny z viskózy. Další podíl mají vlákna umělá, která dodávají materiálům stálost. Přírodní vlákna tvoří příjemnou a pohodlnou část oděvu, umělá vlákna část praktickou. Model se nesepere, nesrazí a nevybledne.“

Oblečení s podpisem

Na unisexové mikině, oversize šatech, batohu či ledvince z limitované divadelní kolekce nečekejte velká loga divadla. Spojení je zde naopak velmi decentní, v podobě – na stuhách a nášivkách. Jednotlivé kousky si můžete pořídit online na e-shopu Divadla v Dlouhé nebo přímo na pokladně a u šatny v samotném divadle. Ke každému výrobku navíc dostanete certifikát s číslem a také podpisem návrhářky.

Foto: Divadlo v Dlouhé

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu