Converse Love Fearlessly: vyšperkované tenisky Converse Chuck Taylor

Converse Love Fearlessly: vyšperkované tenisky Converse Chuck Taylor

25. února 2020, Converse, tenisky, Converse Chuck Taylor, Converse Love Dearlessly

Sponzorované odkazy

Značka Converse spustila globální kampaň inspirovanou oslavami jedinečnosti každého z nás. Kolekce Chuck Taylor All Star s názvem Love Fearlessly je provázaná s kampaní, která vyzývá k sebelásce, sebevyjádření a sdílení této myšlenky s ostatními.

V rámci této kampaně proběhne v pátek 28. února 2020 speciální akce v prodejně Converse ve Westfield Chodov (patro 0), která se změní na kreativní studio s neomezenými možnostmi personalizace ikonických tenisek nejen z nové kolekce. Kreativní a tvůrčí atmosféru mohou návštěvníci ve zmíněný den zažít mezi 14 h a 19 h.

K dispozici bude hned několik možností kreativního vyžití na nově zakoupených modelech. Na místě bude možnost tisku na tričko nebo ilustrace na tenisky a plátěnku, které bude malovat naše umělkyně Klára Tesařová.

K dispozici budou různé ozdoby, nášivky a fixy, kterými si bude možné popsat tenisky dle vlastní fantazie a představ o sebelásce.

Návštěvníci se mohou nechat tetovat talentovanou tatérkou Týnou Nezbedou, která má pro všechny připravené své originální návrhy. Vyjádření sebelásky nebylo nikdy snazší!

Manifesto video ke kolekci Love Fearlessly

O Converse

V některých ohledech nás znáte. Converse vyrábí Chuck Taylor All Star a One Star tenisky už po více než jedno století a nyní pracuje na vytvoření nové streetové klasiky. To, co nosíte jsou inspirovány sportem, ulicí a kulturou, Converse to sleduje a redefinuje s vámi.

Když obouváte Converse, vytváříte autentický pouliční styl, a to jednoduše tím, že jste sami sebou. Nezáleží na tom, zda má Chucky na sobě sedmdesátiletá basketbalová legenda na obrázku v knize nebo jsou k vidění na vás na ulici.

Chucky byly vždy tak nějak na pohodu, právě proto, že je nosíte vy. Nevíme, jakou cestou se vydáte, ale jedno je jisté, že Conversky půjdou s vámi.

Zdroj foto: Converse

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii obuv, ostatní, tenisky a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu