Spodní prádlo Atlantic – pohodlí i elegance

Spodní prádlo Atlantic – pohodlí i elegance

5. října 2008, Atlantic, kolekce Atlantic, spodní prádlo Atlantic, dámské spodní prádlo, pánské spodní prádlo

Spodní prádlo je právě ten druh oblečení, které je v přímém kontaktu s pokožkou a je obvykle zakryto vrchním oblečením.

Na našem trhu můžeme najít kousky pro pány i kousky pro dámy zakrývající horní část těla, nebo dolní část těla, nebo také části obě. K zakrytí horní části těla využíváme podprsenku, nátělník a tílko. Spodní část těla nám pak zakrývají kalhotky, slipy, podvazkový pás, punčocháče, punčochy, kamaše nebo spodnička. Pro zakrytí celého těla můžeme použít kupříkladu overal, body nebo kombiné.

Spodní prádlo, jelikož je celodenně v přímém kontaktu s tělem musí dokonale „sedět“. To znamená, že musí být pohodlné, elegantní, praktické, stylové, vkusné, příjemné nebo elastické…podle potřeb majitele. Takové dobře padnoucí prádlo nabízí značka polská Atlantic, která je jejím hlavním producentem a pro Českou republiku získala výhradní zastoupení. V nabídce společnosti si jistě přijde každý na své. Atlantic si hlídá nejmodernější trendy, které se odráží v jejich kolekcích. Zaměřuje se především na mladou generaci, kterou upoutá nejen vysokou kvalitou, ale i barevností, vzory i módními liniemi a přesně podle nových trendů je i aktuální kolekce podzim–zima pro muže, ženy i děti, na sport, do práce, do školy i pod šaty nebo na spaní.

Spodní prádlo Atlantic je kvalitní, má perfektní střihy, výborné zpracování včetně stálosti barev. Kvalitu prádla zajišťuje prvotřídní bavlna nebo bavlna s přídavkem lycry a elastanu, z kterých je prádlo vyráběno.

Prádlo pod značkou Atlantic je k dostání nejen u autorizovaných prodejců v kamenných obchodech, také prostřednictvím e-shopů (pozn. zde se dá „vychytat“ i pěkná cena – výprodej, akce).

Prodejnu se spodním prádlem značky Atlantic najdete v místech: Brno, Česká Lípa, České Budějovice, Jeseník, Jihlava, Liberec, Litovel, Mladá Boleslav, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Praha, Přerov, Příbram, Prostějov, Tábor, Tlín

Spodní prádlo Atlantic – seznam prodejen v Praze

OC Tesco Letňany – Veselská 663, tel: 286 581 363 OD Kotva – Náměstí Republiky, tel: 224 801 284 Dům železničářů – Praha 2, Slezská 2, tel: 221 596 533

Kolekce dámská podzim – zima 2008

Kolekce pánská podzim – zima 2008

Zdoj: http://damske-spodni-pradlo.webnode.cz, www.wikipedia.cz, www.spodni-pradlo.com

Autorem článku je Martina Š.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu