Preciosa s předstihem: zbrojení na jaro a léto 2021

Preciosa s předstihem: zbrojení na jaro a léto 2021

17. března 2020, Preciosa, kolekce jaro a léto 2021, With Flying Colors, lodičky, šperky, šaty

Sponzorované odkazy

Značka Preciosa plánuje dopředu a s rozmyslem. Proto již nyní představuje křišťálové novinky pro módní sezonu jaro a léto 2021.

Kolekci dominují unikátní barvy a nechybí ani křišťálové plátno s grafickým potiskem na míru. Inspirační kusy vytvořily legendární duo The Blonds nebo špičková česká návrhářka Zuzana Kubíčková.

Jeden z nejvlivnějších obuvníků současnosti, Brazilec Jorge Bischoff, ozdobil třemi novinkami z Preciosy limitovanou edici lodiček ve svém ikonickém tvaru. Autorkou fotografií je Eliška Kyselková.

Kampaň ke kolekci

Globální tour kampaně nyní začalo a to v Miláně, kde se představila fragmenty z kolekce odborné módní veřejnosti na veletrhu Lineapelle.

„Tři nové barvy, které uvádíme na trh, dokonale vystihují jarní náladu. Dvě z nich, jemně šeříková Pale Lilac a zastřeně fialová Smoked Amethyst, jsou na trhu naprosto jedinečné. Třetí Shamrock se barvou blíží svěžím lukám či kapradí a v kolekcích pro teplejší období roku se bude skvěle vyjímat, ‟ popisuje Jan Štiller, ředitel obchodu a marketingu Preciosy Components.

„Nadále pokračujeme také ve vývoji produktů na míru zákazníkům. Portfolio proto doplňujeme o křišťálové plátno Crystal Sheet s jakýmkoli potiskem a rozšiřujeme také naše aplikační centrum v Křišťálovém údolí, ‟ pokračuje Štiller.

Hravě a s nadsázkou

Uvedení novinek na trh provází hravá kampaň, kterou nafotila Eliška Kyselková. Ta zachytila křišťálem zdobené kreace světových i českých designérů spolupracujících úzce s Preciosou. Šaty od The Blonds, kteří oblékají Jennifer Lopez, Celine Dion, Kylie Minogue či Katy Perry, doplnily kreace českých návrhářů a designového týmu Preciosy.

Speciální lodičky

Brazilský obuvník Jorge Bischoff vytvořil ve spolupráci s Preciosou speciální řadu lodiček ve své ikonické siluetě za použití nových barev. O styling se postaral Honza Pokorný.

Barvy a barvičky

Barevné portfolio Preciosy patří k nejbohatším na světě. Jen v rámci nejoblíbenějších šatonových růží zahrnuje (včetně aktuálních novinek) na 58 barev a 28 povrchových dekorů. Právě proto nese celá kampaň jaro a léto 2021 jméno With Flying Colors – jde o anglický idiom, který přeneseně znamená vyhrát s přehledem.

Zdroj foto: Preciosa; Eliška Kyselková

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii obuv, dámské oblečení, doplňky, módní značky a návrháři a šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu