Louis Vuitton Taïgarama: cestovatelská touha se svěží energií

Louis Vuitton Taïgarama: cestovatelská touha se svěží energií

25. březen 2020, Kolekce Louis Vuitton, Kolekce Louis Vuitton Taïgarama, kůže Taïgarama, kožené doplňky

Sponzorované odkazy

Louis Vuitton aktuálně vynesl kolekci koženého zboží Taïgarama na novou úroveň, přičemž uvádí na trh několik nových odstínů doplňků.

Z rozmanité nabídky doplňků přímo čiší touha po cestování a nová, svěží energie. Pod taktovkou Virgila Abloha, uměleckého ředitele pánských kolekcí Louis Vuitton, tato kolekce rozevírá svoji náruč několika novým výrazným odstínům, které tvoří stavební kameny moderního pánského stylu.

Barvy pro tuto sezónu

Mnohé barvy oživují letošní sezonní pánskou kolekci

  • Lagoon Blue
  • Volcano Orange
  • Bahia Yellow
  • Amazon Green
  • Pacific Blue
  • Antarctica White
  • Eclipse Black

Přidaná hodnota do kolekce 2019

Kolekce, která byla uvedena na trh v roce 2019, nyní obsahuje přidanou hodnotu ve formě elegantní a praktické tašky do ruky, nového ležérního sportovního batohu a malé elegantní crossbody messenger tašky. To vše doplní ještě ikonické modely značky jako jsou Keepall, batoh Discovery a zavazadla Horizon.

Kůže Taïga

Kolekce je postavena na kontrastu legendární kůže Taïga s klasickým plátnem Monogram a na tradičním savoir-faire značky. Pásky, klíčenky a peněženky reflektují designový styl sportovních bot pro tuto sezónu. Prostě léto může klidně přijít, se všemi jeho barvami.

Celá kolekce slibuje vzrušující dobrodružství při jakémkoli cestování a všude po světě – od městské krajiny přes oudoor okolo měst a vesnic a ž po vzdálené a exotické destinace.

Louis Vuitton

Již od roku 1854 přináší Louis Vuitton světu jedinečný design, v němž se snoubí inovace a styl s tou nejlepší kvalitou. I dnes zůstává značka věrna duchu svého zakladatele Louise Vuittona. Ten, díky svým zavazadlům, taškám a doplňkům pro cestovatele, které byly stejně elegantní jako praktické, je považován i za zakladatele filosofie umění cestování.

Již od dnů Louise Vuittona se s příběhem značky pojí odvaha. Věrna tomuto odkazu značka Louis Vuitton pravidelně zve architekty, umělce a designéry ke spolupráci na kolekcích ready-to-wear, bot, doplňků, hodinek, šperků a papírového zboží. Dokonalá kvalita produktů Louis Vuitton je důkazem péče, kterou značka věnuje řemeslnému zpracování.

Zdroj foto: Geordie Wood

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii doplňky, módní značky a návrháři a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu