Louis Vuitton zbrojí na jaro a léto 2020

Louis Vuitton zbrojí na jaro a léto 2020

7. dubna 2020, Kolekce Louis Vuitton, Louis Vuitton, módní doplňky, jaro a léto 2020

Sponzorované odkazy

Zábavné, ikonické, univerzálně nositelné, takové jsou doplňky pro sezonu jaro-léto 2020, kterési pro vás přichystala značka Louis Vuitton.

Jejich kousky si pohrávají s různými kombinacemi mnoha verzí legendárního vzoru Monogram. Hedvábné doplňky jsou využity novým a často příjemně hravým způsobem a z různých úhlů – ať už jako vázačka kolem pasu, na ruce nebo zápěstí, i tradičně jako šátek kolem krku nebo jednoduše jako ucho tašky.

Kolekce LV jaro a léto 2020

V kolekci najdete celou skvadru různých prvků a motivů zcela jednoznačně vlastních právě značce Louis Vuitton. Vzory na mnoha kouscích si pohrávají s kultovním motivem Monogram.

LV Circle

Vzor LV Circle známý z kabelky Dauphine odkazuje na tradici a celkové jedinečné know-how značky v oblasti výroby koženého zboží. Vzor Monogram Confidential (na bandeau nebo hedvábném šátku) je kompozicí řetězů, spon a malých visacích zámků na pozadí Monogram.

Tree of Louis

Ikonický romantický vzor Tree of Louis, který najdeme na šátku nebo hedvábném kapesníčku, zobrazuje historii značky Louis Vuitton formou stromu Monogram rozkvetlého legendárními kabelkami, botami a doplňky, které jsou formovaly styl značky od jejího založení v roce 1854.

Bandeau ABC

V kolekci jsou patrné také další popartové a umělecké inspirace – například na bandeau ABC. Každé písmeno z názvu značky se zde objevuje jako totemické zvíře nebo postava: L jako leopard, symbol moci; V jako Vivienne, maskot rodinné značky…

Monogram

Velmi oblíbený šál Monogram se v této sezóně nabízí v nových neonových a denimových variantách (růžová, žlutá nebo kombinace modré a růžové). Kontrastní kombinace vzorů, tvarů a materiálů dává každému kusu jedinečnou přitažlivost.

Party Palm Springs

Náramek Party Palm Springs z telecí kůže s miniaturní verzí batohu Louis Vuitton dokonale doplní hedvábné bandeau, které lze nosit na paži hned vedle náramku. Vhodnou kombinací i jsou dva další doplňky: pásek Tie the Knot nebo pouzdro na smartphone Louise.

Pilotky a nanogram

Kolekci završují sluneční brýle pilotky, které dostaly pro tuto sezonu skla Monogram, a nechybí ani stylová bižuterie v trendech této sezony. Nanogram je varianta klasického vzoru Monogram určená pro náramky, náušnice a bižuterii do vlasů: sada LV Planet, inspirovaná módní přehlídkou pro sezonu podzim-zima 2019, obsahuje geometrické náušnice – dva spojené malé glóby se vzorem LV Circle.

Zdroj foto: Louis Vuitton

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii doplňky, kabelky, módní kabelky a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu