Tilak: ve znamení putování

Tilak: ve znamení putování

30. března 2020, Tilak, Poutnik by Tilak, pánské oblečení, pánská móda

Sponzorované odkazy

Zajímavý název, zajímavá značka – a hlavně česká značka. Po módní značce Odivi je to další český zářez ve značkových vodách, které se objevují na e-shopu značkové módy Queens.cz. Tilak se orientuje na dámskou ale hlavně, a především na pánskou módu, proto pánové zbystřete!

Tilak je český výrobce velmi komfortního outdoor oblečení ve špičkové kvalitě. Cílí na sportovce a všechny lidičky, co se rádi hýbou v outdooru. Značka vznikla ve snaze nabídnout lidem maximální možnou kvalitu. A to bez kompromisů.

Poutnik by Tilak Raven HoodyPoutnik by Tilak Raven Hoody je melange tmavě šedá pohodlná mikina nabízející vysoký dvojitý rolák s malou zipovou kapsou na I-pod. Nechybí spodní zipová kapsa. Materiálem je Polartec® Powerstretch® za 4 999 Kč.

Preciznost až na prvním místě

Vše v Tilaku začíná precizní návrhářskou přípravou, na které se podílí špičkové designérské studio Acronym z Mnichova. Poté nastoupí důkladná střihová příprava a následně v Tilaku věnují mimořádnou pozornost kvalitě ušití. Výjimečné vlastnosti používaných materiálů totiž vyžadují bezchybné zpracování.

Poutnik by Tilak Knight PantPoutnik by Tilak Knight Pant jsou tmavě olivové pánské kalhoty s předním zapínáním na zip. Nabízí dvě přední kapsy a dvě zadní kapsy. Materiálem je Polycotton. Kalhoty vyjdou na 3 499 Kč.

Kolekce poutnik by Tilak

V součanosti Tilak představuje novou kolekci Poutnik by Tilak, na jejímž designu se podílel Errolson Hugh ze zmíněného studia Acronym v Mnichově a spolu s ním i české designérské studio Boa. Kolekce Poutnik by Tilak v kolekci kombinuje minimalistický design s výjimečnými vlastnostmi nejkvalitnějších materiálů, které vyžadují bezchybné technologické zpracování.

Poutnik by Tilak Sage CrewPoutnik by Tilak Sage Crew je svetr v melange šedé barvě s logem značky Tilak. Cena činí 2 899 Kč.

Preciznost a promyšlený design zaručily kolekci obrovský úspěch na japonském trhu. Navíc jsou materiály a provedené vytvářeno v rámci Eco friendly vize. A my máme velikou radost, že aktuálně je kolekce k mání na Queens.cz.

Nevybrali jste si? Další cool kousky najdete na Queens.cz.

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii pánské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu