Jak se stylově obléci na venkovní sportování?

Jak se stylově obléci na venkovní sportování?

27. března 2020, oblečení, sportovní oblečení, funkční oblečení, outdoorové oblečení, Fashion Prague Arena Outlet, sport

Sponzorované odkazy

Pokud jste se v zimě rozhodli, že jakmile se oteplí, opustíte teplo posilovny a vyrazíte sportovat ven, přichází váš čas. Počasí už k outdoorovým aktivitám nějakou dobu vybízí a byla by škoda slunce a příjemných teplot nevyužít. Abyste si běh či další sporty opravdu užili, pořiďte si kvalitní funkční oblečení, které vám zajistí komfort a zároveň vás bude svým designem bavit.

Jak se obléct do nižších teplot?

I když už občas sluneční paprsky lákají k tomu obléct se jen lehce, ne-li vyběhnout ven jen v tričku, nespoléhejte na to, že se pohybem zahřejete. Mohli byste to odnést nepříjemným nachlazením. Při teplotách nižších než 15 stupňů si vždy oblékněte tři vrstvy – funkční triko s dlouhým rukávem, další tričko či mikinu a následně lehkou bundu. Ta by měla být ideálně nepromokavá. A co obléct na nohy? Správnou volbou jsou legíny, přes které si můžete ještě obléct šortky. Druhou možností jsou silnější tepláky.

Po jakém materiálu sáhnout?

Zvlášť, pokud kupujete sportovní oblečení na internetu, kdy si na něj nemůžete sáhnout, je důležité věnovat velkou pozornost materiálům, z nichž je ušito. Hledejte především oblečení z polyesteru či polyproplyenu, přidaný může být dále elastan nebo jiný materiál zajišťující pružnost.Co se týče spodních vrstev oblečení, můžete sáhnout také po merino vlně, která vyniká svými izolačními schopnostmi. Pakliže hledáte materiály přírodní, jako vhodná alternativa se nabízí bambus, který má podobné vlastnosti jako umělé materiály, tedy dobrou termoregulaci, vysokou odolnost a schopnost odsávat pot. Jestliže se v materiálech příliš nevyznáte, nechte si poradit přímo v obchodech. Poradí vám například v centru Fashion Arena Prague Outlet.

Jaké jsou trendy?

Absolutním hitem roku 2020 se stává multitaskové oblečení. Jeho hlavní výhoda tkví v tom, že není určené jen pro jednu konkrétní aktivitu, ale hodí se na pěší túru, běh i do posilovny. Druhým hitem je udržitelnost, kdy se lidé snaží vyhledávat alternativní, přírodní materiály a také chtějí, aby oblečení vydrželo co nejdéle.

Foto: Fashion Prague Arena Outlet

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii obuv, dámské oblečení, pánské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu