Jarní kolekce Levis Made & Crafted

Jarní kolekce Levis Made & Crafted

21. dubna 2020, Levis, jarní kolekce, pánské oblečení, dámské oblečení,

Sponzorované odkazy

Značka Levis zbrojí na jaro opakovaně. Aktuálně tak činí jarní kolekcí Levis Made & Crafted. Je prosluněná, pohodlná a kvalitní.

V jarní kolekci Levi’s® Made & Crafted® se Kalifornie potkává s Marokem. Bohémský duch dvou sluncem zalitých rájů, jemné, neutrální pouštní a mořské odstíny zvýrazněné záblesky syté modři, vše promícháno s proporcemi street stylu, westernovými akcenty a vysoce kvalitními materiály a střihy.

Dámská kolekce

Kolekce California Casbah je inspirovaná také kousky z archivů z poloviny minulého století a výsledkem je čistý a moderní styl. Dámské střihy se vyznačují oversized siluetami a celou řadou volnějších džínů se zvýšeným pasem, kombinovaných s výrazně nadrozměrnými, zkrácenými džískami.

Pánská kolekce

Pánská kolekce kombinuje bohémský vzhled a energii streetwearu, což není příliš obvyklé. Experimentuje se s potiskem severoafrických dlaždic, dekory svatebních přikrývek, viditelnými švy a nesouměrným bělením. Celou řadu džínů a džísek stejné barvy, některé jsou i ručně vyšívané, lze nosit jako „kombinézu“.

Sázka na udržitelnost

Kolekce Levi's® Made & Crafted® se snaží být maximálně udržitelná. Využívá materiál Tencel™ x Refibra™ z odolného, vysoce kvalitního vlákna vyrobeného ze dřeva ze zodpovědně obhospodařovaných lesů a recyklovaných zbytků bavlny.

Tento materiál je neuvěřitelně příjemný na omak a po namíchání s bavlnou dokonalý pro celou řadu oděvů. Pracuje také s bavlněným konopím, speciálně upravené konopím, které na džískách nebo džínách nerozeznáte od klasické bavlny, ale při jeho pěstování a zpracování se spotřebuje výrazně méně vody a pesticidů. A konečně organicky pěstovaná bavlna.

Systémy ekologického zemědělství udržují úrodnost půdy, omezují používání toxických pesticidů a hnojiv a pomáhají udržovat biologickou diverzitu. Je to kolekce, v níž se spojuje vysoká kvalita, bezkonkurenční styl a odpovědnost k životnímu prostředí.

Zdroj foto: Levis

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, pánské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu