Limitovaní edice Converse x TheSoloist

Limitovaní edice Converse x TheSoloist

13. března 2020, Limitovaní edice, kolekce obuvi, kolekce Converse x TheSoloist, Converse, designér Takahiro

Sponzorované odkazy

Kolaborace Converse s Thesoloist je je novou érou propojení komfortu s designem. Tato inovativní spolupráce s japonským designérem Takahirem přinesla stylovou a cool kolekci.

Je to pravděpodobně nejodvážnější propracování modelu Chuck Taylor. Na legendární siluetě se svébytnému designérovi podařilo promítnout prvky rocku a rebelie.

Limitovaná edice

Limitka TheSoloist kombinuje technologii CX pro komfortní nošení s Takahirovým jedinečným stylem. Dominantním prvkem je originální podrážka přesahující všechny zaužívané konvence a kontrastní nápisy po boku tenisky.

Converse CX

Technologie Converse CX dbá na maximální komfort při nošení svými materiály, střihem a konstrukcí. Phylonová mezipodešev umožní potřebné natáhnutí pro jakýkoli dynamický pohyb.

Přesvědčte se sami

Přesvědčit se exkluzivitě obuvi z této kolekce můžete sami. V limitované edici kolekce Converse x TheSoloist můžete zakoupit botky za doporučenou cenu 3 490 Kč za pár obuvi.

Zdroj foto: Converse

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii obuv, módní značky a návrháři a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu