Tenisky, tenisky a zase tenisky: tenisková sezona začala!

Tenisky, tenisky a zase tenisky: tenisková sezona začala!

1. dubna 2020, Veja, tenisky, obuv, boty, dámské boty, nila.cz

Sponzorované odkazy

Těžko bychom hledali pohodlnější obuv a nejspíš bychom i těžko hledali obuv oblíbenější. Tenisky patří k těm kouskům, které nikdy nevyjdou z módy a aktuální trendy jim přejí. Přední módní influenceři je milují a nosit je můžeme takřka k jakémukoliv outfitu. Hodil by se i vám do botníku nějaký nový jarní kousek? Zkuste to tentokrát nejen stylově, ale i udržitelně. Se značkou Veja a e-shopem Nila.cz to nebude problém!

Tenisky s eko backgroundem

Co si budeme povídat, tenisky to nemají v dnešním světě zase tak lehké. Nároky na ně jsou totiž velmi vysoké. Žádáme moderní styl podle nejnovějších trendů, vysokou kvalitu, dlouhou životnost a, alespoň v posledních letech, i udržitelný přístup značky. To vše mohou zaručit tenisky značky Veja. Jejich tvůrci razí heslo: “stát jednou nohou v designu a druhou ve společenské odpovědnosti”, a tak jsou tyto tenisky nejen krásné, ale mají i ekologický background. “Rozhodli jsme se vyrobit tenisky, protože tento produkt je symbolem naší generace a naší éry. Je to také produkt, který odráží hlavní problémy globalizace prostřednictvím své produkce, šíření a používání,” říkají tvůrci značky Veja.

Nedělejte kompromisy

teniskami Veja nemusíte rezignovat na žádný ze svých požadavků. Navíc si vás značka získá i dalšími svými počiny – podporuje lokální pěstitele, neprodukuje nadbytky, snaží se snižovat emise CO2, zaměstnává sociálně znevýhodněné… A dostane vás samozřejmě i svými designy! V nabídce najdete jednoduchý styl pouze s barevně zvýrazněným “V” jakožto logem značky, ale nechybí ani výraznější designy. Necháte se okouzlit metalickými odlesky podle trendů? Nebo dáte přednost zvýrazněným podrážkám? Či snad vsadíte na tu nejklasičtější bílou variantu? Ať tak či tak, určitě nešlápnete s teniskami Veja vedle.

Foto: Nila

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii obuv.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu