Značka UAX!: roušky nejen pro zdravotníky vám vykouzlí úsměv

Značka UAX!: roušky nejen pro zdravotníky vám vykouzlí úsměv

9. dubna 2020, roušky, IZS, nemocnice, zdravotníci, roušky zdarma, tričko, koupě, dar

Sponzorované odkazy

Oděvní značka UAX! rozšířila svou nabídku o bavlněné roušky s originálním potiskem. Jejich předností je fakt, že tyti malé kousky látky dokáží vyčarovat úsměv, a hlavně pomáhají těm, kteří to potřebují. Na boj s koronavirem mohou přispět i zákazníci tím, že je jejich jedno zakoupené tričko pošle firma tři roušky třeba do nemocnic.

Moravská manufaktura

Malá manufaktura v srdci Moravy, která už 23 let šije kultovní trička s nenapodobitelným rukopisem designéra Radka Leskovjana, pružně zareagovala na situaci s nedostatkem roušek, a kromě tradičních triček a dalších produktů začala šít také ochranné respirační roušky z dvouvrstvé 100 % bavlny.

Celá firma nyní funguje v tzv. izolovaném režimu, v němž firemní švadleny od pondělí 16.3 šijí na přenastavených strojích denně stovky ochranných respiračních roušek ozdobených veselým potiskem.

Roušky pro hrdiny

Jen za uplynulé dva týdny firma vyrobila a darovala několik set kusů bavlněných respiračních roušek v hodnotě 150 tisíc korun například chirurgickému oddělení nemocnice v Novém Jičíně, nemocnici ve Frýdku-Místku, Vítkovické nemocnici nebo Mobilnímu hospici Strom života v Novém Jičíně a dodávky roušek pro další nemocnice a organizace jsou ve výrobě.

hospic Strom životahospic Strom životachirurgie Nový Jičínchirurgie Nový Jičín

Přispět na boj s koronavirem a pomoci hrdinům dneška – tedy zdravotníkům, lékařům a záchranářům, mohou navíc i zákazníci firmy UAX!. Stačí jen najít a zakoupit produkt s ikonkou roušky na firemním e-shopu a UAX! za každý takto zakoupený skladový produkt vyrobí a pošle tři další roušky zadarmo nemocnicím, lékařům, zdravotníkům a dalším členům složek IZS bojujícím proti šíření koronaviru.

Nemocnice ve Frýdku-MístkuNemocnice ve Frýdku-MístkuVítkovická nemocnice OstravaVítkovická nemocnice Ostrava

Zájemci o originální roušky s potiskem si je mohou na firemním webu také zakoupit. Vybrat si mohou z 24 barev a několika stovek hravých potisků, takže mají záruku, že každý vyrobený kus bude originální. Zakoupením jakéhokoliv produktu UAX! navíc podpoří lokální českou výrobu a v době, kdy lidé přicházejí o práci, tím umožní udržet zaměstnanost v regionu.

Zdroj foto: UAX!

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii doplňky, ostatní a ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu