Snadnější cestování? S novým zavazadlem Montblanc to jde!

Snadnější cestování? S novým zavazadlem Montblanc to jde!

2. června 2020, zavazadla, kufry, Montblanc,

Sponzorované odkazy

Koronavirová doba nám zapověděla cestování. Nebude to však napořád a až přijde čas, je dobré být připraven. Ulehčete si cestování s komfortním zavazadlem značky Montblanc!

Luxusní značka Montblanc rozšiřuje svůj sortiment o nové lehké kufry navržené nejen pro obchodní cestující, kteří hledají funkční a zároveň elegantní řešení. S jejich zavazadlem bude vaše cestování ještě lepší.

zavazadlo #MY4810 LIGHTzavazadlo #MY4810 LIGHT

Kamkoli a kdykoli

Jakákoliv destinace nebo cesta vám otevírá možnosti svobody cestování a dává příležitost prozkoumat nové perspektivy a svět nezapomenutelných zážitků. Zatímco dovolená může osvěžit tělo a mysl, služební cesty přinášejí nezapomenutelné pohledy a slibují obohacující setkání.

Vedle práce je to také o zážitcích z jiných míst, proniknutí do místní kultury a proměně každého možného okamžiku v dobrodružství. Pro taková dobrodružství, je nová kolekce kufrů Montblanc #MY4810 LIGHT ideálním společníkem. Zavazadla jsou pevná, mají energický a funkční design s nápaditě lesklým povrchem.

Lehký a komfortní kousek

Lehké a efektivní zavazadlo #MY4810 LIGHT je spolehlivý a nezbytný doplněk každého moderního cestovatele či neohroženého dobrodruha. Černý polykarbonátový exteriér se vyznačuje lemovaným designem a výrazným lesklým povrchem. Kolečka kufru s kuličovými ložisky jsou velmi tichá a mohou se otáčet kolem své osy.

Kufr má nastavitelnou rukojeť, kterou si můžete prodloužit nebo zkrátit dle své potřeby. Kožený povrch rukojeti je příjemný pro pohodlné držení a pohyb s kufrem. Balení kufru usnadňují dvě jednoduché přihrádky uzavíratelné zipem.

detail zavazadla #MY4810 LIGHTdetail zavazadla #MY4810 LIGHT

Vyberte si ze tří velikostí i barev

Ať už je to pracovní cesta, víkendový relax nebo epická pouť do vzdálených míst Montblanc nabízí sortiment ve třech různých velikostech, které splňují potřeby všech typů cestujících: kompaktní, kabinový a střední.

Kompaktní a kabinové velikosti jsou vybaveny tří stupňovým systémem rukojeti, zatímco střední velikost je vybavena dvoustupňovým systémem rukojeti. Každý kufr si můžete opatřit visačkou, která je dostupná ve třech barvách (černá, modrá, červená).

Spolehlivé a funkční

Cestovní společníci Montblanc zaručují spolehlivost, flexibilitu a vysokou funkčnost, kterou obchodní cestující a dobrodruzi očekávají, aby se mohli soustředit na to, co je skutečně důležité: znovu spojení se světem a nalezení nových zážitků.

Novinka je k mání ve značkovém Butiku Montblanc, Pařížská 98/17, Praha 1, nebo online na Montblanc.com.

Zdroj foto: Montblanc

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii cestování a dovolená.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu