Cartier: čas s Santos-Dumont XL

Cartier: čas s Santos-Dumont XL

4. června 2020, Cartier, Cartier Santos-Dumont, Santos-Dumont, hodinky, luxus, doplňky

Sponzorované odkazy

Pro některé z nás jsou hodinky pouhým ukazatelem času a praktickým pomocníkem. Pro další je to designový doplněk, u kterého hledí především na vzhled a funkčnost je odložena až na druhé místo. Pak ale existuje skupina opravdových znalců hodinek, která dokáže ocenit oba aspekty jejich dokonalosti – Cartier.

A právě pro ty je především určen model hodinek Cartier Santos-Dumont, který se nyní představuje ve velikosti XL a odkrývá nám svůj obměněný design i proporce.

Ztělesnění dokonalosti

Ať už u hodinek obdivujete propracovanost designu, historii nebo špičkovou mechaniku, hodinky Cartier Santos-Dumont vás nezklamou. Mají totiž vše, co si jen lze u hodinek přát. Bohatou historii doprovází čistota linií a odhalit můžete i krásu mechanického pohybu díky jejich manuálnímu natahování.

Krása v XL velikosti

Ikonický model hodinek Cartier Santos-Dumont se nyní ukazuje v celé své kráse, která vynikne ještě více – díky XL velikosti. Nic jim nové měřítko neubírá na eleganci a tvarovaný plášť, pevné linie a dechberoucí design jsou přesně tak dokonalé, jak jsme u těchto hodinek zvyklí. Ciferník nyní působí velkorysým a pevným dojmem a dává vyniknout ostatním prvkům modelu. K těm patří bezpochyby ručičky ve tvaru mečů, zdobená natahovací korunka, paprskovitě broušený ciferník se saténovou úpravou i plášť, jehož zadní stranu zdobí iniciály S=D, odkazující na podpis Alberto Santos-Dumonta.

Ruční natahování pro skutečné znalce

Přežitek, nebo vrchol sofistikovanosti? Na manuální natahování hodinek se můžeme dívat různě, ale je nezpochybnitelné, že i v moderním světě má tento styl stále své místo. Důkazem je i model Cartier Santo-Dumont XL, kde mechanický strojek 430 MC s manuálním nátahem nechybí. Podtrhuje celý velmi vznešený design hodinek a dodává jim punc nedosažitelnosti. Ta však samozřejmě není skutečná a hodinky si můžete pořídit v buticích Cartier v provedení z růžového zlata, z růžového zlata v kombinaci s ocelí či přímo z oceli.

Foto: Cartier

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu