Nová kolekce Queens s přidanou hodnotou

Nová kolekce Queens s přidanou hodnotou

6. červen 2020, Nová kolekce triček, značka Queens, Queens.cz, dámská trička, pánská trička

Sponzorované odkazy

Český streetwear a sneakers obchod Queens má novou kolekci triček v duchu svého hesla #PositiveVibe­sOnly. Kousky jsou z certifikované organické bavlny a z dílny britské značky Stanley/Stella. Autorem jejich designu je Jakub Otčenáš.

Queens tedy jede a ve svém módu nyní dává do světa vlastní kolekci s přidanou hodnotou. Výtěžkem totiž podpoří projekt Breakfaststory. Trika jsou řešena na pozitivní vlně, k mání ve všech velikostech a vhodná jak pro dámy, tak pro pány.

Bílé triko Queens Stay Comfy Tee

Bílé triko Queens Stay Comfy Tee

Queens Stay Comfy Tee

Je bílé bavlněné triko z cetrifikované bavlny s větším printem na zádech a menším s logem značky na předním díle. Vyjde na 549 Kč.

Pozitivní logo-smajlík na předním díle trika Queens Stay Comfy Tee

Pozitivní logo-smajlík na předním díle trika Queens Stay Comfy Tee

Kolekce #PositiveVibesOnly

Pozitivní a úsměvem nabitá kolekce triček je plná statement printů, přičemž odkazuje na devadesátkovou estetiku a reinterpretuje ikonické smiley face logo – to vše ve třech barevných variantách.

tričko Queens Stressless Tee

tričko Queens Stressless Tee

Queens Stressless Tee

Černé stylové triko z nové kolekce s velkým printem na zádech a malým na předním díle s logem značky stojí 549 Kč.

zadní print trička Queens Stressless Tee

zadní print trička Queens Stressless Tee

Cool energie

Pozitivní energie je aktuálně vzácným zbožím, a tak ji Queens s radostí posílá dál. Spojil se s Breakfaststory a z každého prodaného kousku podpoří jejich iniciativu #potesobedem, která zajišťuje bezplatné obědy pro seniory a maminky samoživitelky. Protože oběd, to není jen jídlo – je to věc, která dokáže zlepšit den. To platí nejen za domácí karantény, ale i v časech „běžných“.

triko Queens From Head To Toe Tee

triko Queens From Head To Toe Tee

Queens From Head To Toe Tee

Toto světlé žluté triko z organické a certifikované bavlny bude prima kouskem do letních dní. Má větší print na zadním díle a malý print na předním s logem značky. Triko má cenovku 549 Kč.

triko Queens From Head To Toe Tee zepředu

triko Queens From Head To Toe Tee zepředu

Queens pomáhá

Na dobré věci přispívá Queens dlouhodobě – finančně pomáhá například znevýhodněným maminkám, pravidelně obdarovává streetwearem a teniskami děti z dětských domovů a ve spolupráci s writerem Khomou pro ně také plánuje uspořádat sérii charitativních graffiti workshopů, jakmile to situace a počasí dovolí.

Nevybrali jste si? Na Queens.cz najdete další velkou nálož produktů značky.

Zdroj foto: Queens.cz

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, módní značky a návrháři, pánské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu